Мой_ужин• 10 января в 09:04
Какие витамины принимаете на постоянной основе?
Жирафовое варьенье• 10 января в 09:14
Здала аналізи, дефіцит Д3 і В12, на інші вітаміни не здавала, от теж думаю, що обрати.... ще не дуже розібралася, ніби Д3 треба приймати з іншими елементами, а не просто....
Забула що?• 10 января в 09:27
Коллаген с витамином С, омега, Д3, хондропротекторы, коэнзим Q10, биотин.Некоторые из них пью циклично.
Там все розмивчато• 10 января в 11:23
Вітаміни ніякі, магній приймаю постійно з початку війни
Вітамін Д коли згадаю, вітамін С та цинк у період застуд, комплекс для волосся та колаген курсами
Коли мовчу- приємна жінка• 10 января в 14:33
Ответ дляСиликоночка
омега, магній, вітаміни групи В, D, цинк, селен,калій
Калий в какой форме и какую дозу?
Замороженная селедка• 10 января в 15:04
Витамин В12 ,так как мне без него плохо . Нг читала,что он рак может вызвать
Силиконочка• 10 января в 16:41
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Калий в какой форме и какую дозу?
хлорид калію, дозу вже гляну вдома
Коли мовчу- приємна жінка• 10 января в 16:56
Ответ дляСиликоночка
хлорид калію, дозу вже гляну вдома
Спасибо! Вы его сами себе назначили или есть объективная необходимость в приеме?
Силиконочка• 11 января в 00:39
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Сама