lilu1990• 08 января в 18:57

Ну от ми і на порозі 3тьої світової

Я трампа навіть трохи розумію. І його намір кинути Європу з проблемами сам на сам. А до цього все йде. Європа з кінця другої світової взагалі не піднімала свої булки, демілітаризувалась і платила копійки у фонд нато, юзаючи американську допомогу і підтримку. Наглі трутні, прямо скажемо. Армія Німеччини то взагалі жалюгідне ніщо. У Франції які неякі, але розбіжуться при першому залпу арєшніка. Схоже трамп відсікає усе лишнє заради безпеки сша. І створює собі безпековий пояс тою Гренландією, панамським каналом і мексиканською затокою.

Виходячи з того, ще раз - Європа не уникне війни і не викрутиться. Зараз кожен їзде до путіна і намагається пакт рібентропа молотова укласти - фіцо, шміцо. Кожен персонально просить персональних гарантій. І можливо підписує кровю біцянку закрити очі, коли росія буде нападати другий раз на нас і на прибалтику. А буде це напевне. Переважно після обрання правих у Європі. Через два три.... роки

Нато йде до свого кінця. Кожен сам за себе. Думаю після цеї війни ми, білі люди, вимремо як мамонти. Бо дурні, тупі і жадібні, шо тут зробиш.
klaraneill• 08 января в 19:23
Ответ дляsim_sims
А точно Трамп вивів?
так откройте гугл и почитайте, когда было дохийское соглашение
автор lilu1990 • 08 января в 19:24
Ответ дляРойЛеля
Це типу треба зрозуміть так?!
’Володька, забирай шо зможеш за 6 міс і пішов нах’
А взагалі, я вас автор прочитала і поняла, що ви все логічно говорите.
Коли ж тільки росія стала такою могутньою, що всі як шавки стали бігать на поклон?!
Коли у неї дешевий газ появився. Шо з неї ще взять
Манула• 08 января в 19:24
Лілу, ваш обранець з вами не згоден

Не робіть поспішних висновків, — Зеленський відреагував на заяву Трампа про неможливість вступу до НАТО

ㅤ
автор lilu1990 • 08 января в 19:27
Ответ дляМанула
Лілу, ваш обранець з вами не згоден

ㅤ
Про другий раунд нападу росії уже тільки лінивий не каже. Не будуть брати в нато - трамп чесно сказав

Спасіба, хоча би тепер понятно шо росія точно другий раз нападе

Трамп дав нам сигнал - готуйтесь.
автор lilu1990 • 08 января в 19:29
Я не вірю у зловредність трампа, але він дає знак шо захищатиме своє. Ми самі, всьо самі
Kawka• 08 января в 19:29
Ответ дляlilu1990
Єдине про шо я не жалію - що у мене немає дітей
то вам всього 24 роки, ще будуть
Иошши• 08 января в 19:31
Ответ дляPinkMa
сами виноваты
вон Монголия нарушила договор и что? и тупик, оказалось наказания за такое нету.
рашку санкциями могли бы прижать - но не прижали
они даже про кабеля говорят - ой возможно это кто-то специально но это не точно
Какой договор
PinkMa• 08 января в 19:32
Ответ дляИошши
Какой договор
когда чмо карликовое приехало и его не арестовали
Sova splushka• 08 января в 19:33
Ответ дляlilu1990

Трамп дав нам сигнал - готуйтесь.
А толку з того сигналу? У нас хвореньке керує державою, у нього своя індивідуальна реальність.
Иошши• 08 января в 19:33
Ответ дляPinkMa
Монголия между РФ и Китаем, ну арестовали, а дальше?
Манула• 08 января в 19:37
Ответ дляlilu1990

Трамп дав нам сигнал - готуйтесь.
Ну другий це зараз. Якщо він закінчиться як хоче владімірХ, то 3-го йому вже не потрібно, частина наших областей у складі zz федерації, частина буде недороZZією на чолі зі ставлеником пу ...
Sova splushka• 08 января в 19:41
Ответ дляМанула
Якщо це так буде, то який сенс далі владіміруХ зупинятися? Йому ж тут же захочеться ще додати драйву.
Masushki2• 08 января в 19:44
Ответ дляlilu1990
Трамп дав путіну 6 місяців на рішення своїх цілей. Нушож побачимо.
Вибачте , яких своїх цілей?
Тобто , бери дружок вовасик Україну ?
Vesy• 08 января в 19:45
Ответ дляlilu1990
Это вам Трамп лично сказал?
Манула• 08 января в 19:46
Ответ дляSova splushka
В тому то і справа, що поки немає ніякого сенсу йому зупинятись. Без ’двіжухі’ шизанутому діду нудно та застійно
автор lilu1990 • 08 января в 19:46
Ответ дляМанула
Ви заблуждаєтесь. Путіну шоб зберегти режим, треба воювати і кормити нарід пабєдами. Бо ради чого він там?
автор lilu1990 • 08 января в 19:47
Ответ дляMasushki2
Вибачте , яких своїх цілей?
Тобто , бери дружок вовасик Україну ?
Нє, наразі тільки створення плацдарму для повторного нападу
Наразі вони тільки на це здатні
Манула• 08 января в 19:51
Ответ дляlilu1990
Просто ’пабєди’ у нього тоді вже будуть в інших містах
viter33• 08 января в 19:59
Ответ дляlilu1990
Ні, Китай після війни із сша і Тайванем буде не комільфо
Тайвань цікавий лише виробництвом чіпів/напівпровідників
І ці виробництва вже масово переносять в США, Японія, Пд.Корею
Ще пів-року - рік (завершать перенос і створення нових виробничих потужностей за межами Тайваню) і той Тайвань нікому буде не цікавий
’Висловлять глибоку стурбованість’ і скажуть ’головне - запобігли третій світовій’
І то ще добре. якщо країни Балтії не стануть наступними
viter33• 08 января в 20:01
Ответ дляРойЛеля
Це типу треба зрозуміть так?!
раша не стала могутньої
Просто усі до усрачки бояться ескалації
Краще просто здатися
І раша тим відверто користується
А Китай. Іран - роблять висновки
ёжовые рукавицы• 08 января в 20:05
Ответ дляPerfect look
А как же - закончу войну за 24 часа ?
От брехло
Так і не збрехав, закінчить для себе і для США - просто перестаньте брати участь у цьому.
svitochkaa• 08 января в 20:05
Ответ дляlilu1990
ви шо.дитинку треба.ви 90 того року?плюньте на все і родіть.виходу нема тільки з труни
svitochkaa• 08 января в 20:07
Ответ дляПерезагрузка
А Украину на что махнут?
а курщину?ваш челябинский барак на жк не обменяют.вам не за что беспокоится
автор lilu1990 • 08 января в 20:12
Ответ дляsvitochkaa
Занадто все зибко
svitochkaa• 08 января в 20:14
у нас аэс .начиним дроны отходами с могильниками рациактивными и закидаем треть россии на города.если что.подорвем атомный реактор что б роза ветров пошла на болота.
svitochkaa• 08 января в 20:16
химическое оружие кидать на пехоту.любое.самое примтивное.плевать на те женев конвенции.и а каждый удар по нашему мирному дому-им ответку сразу.в от же белгород
автор lilu1990 • 08 января в 20:22
Ответ дляsvitochkaa
Тоже варіант
svitochkaa• 08 января в 20:32
Ответ дляlilu1990
Тоже варіант
ну а что нам остается.они хотят нас убить.сами эвакуируемся .взорвем и хай дышат.кто то на ютубе говорил-украинцы,зачем вам ядерка,если у вас атомки есть и не одна.пугают вас?напугайте их.
svitochkaa• 08 января в 20:33
а коль нам суждено умереть от русни то нужно с собой забрать по 10 русских на одного украинца.хоть на том свете не так обидно будет.не будет нас-не будет и их
svitochkaa• 08 января в 20:34
совсем оборзели уже.надо взрывать аэс поближе к их границе