Тут надолго• 08 января 2025
Хто страждає на мігрені. У вас також після лікарні
починається мігрень? Виключивши максимально тригери, довгий час не було приступів і от сьогодні поїхала в лікарню... Ву-а-ля((
До речі, це не вперше. Я не можу сказати, що я нанервувалася, стресувала чи напружувалася.
Чемна панночка• 08 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Такого діагнозу не існує.Раджу звернутися за консультацією до Давида Щербини у ФБ,можна онлайн.Компетентний лікар, який лікує лише по сучасним протоколам ВООЗ.
Спасибо, посмотрю
Мамзелькіна• 08 января 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Я прожила з мігренью 13 років, 7 років ремісії і літом знову повернулась.
Ніколи не замічала щоб були якісь тригери🤔
Просто, +/- стабільні інтервали 1-3-4-6 місяців у різні роки. Як повернулась - 1-1.5 міс. На 0.5 фенібута щодня вже 3 місяць як нема.
Колись давно дізналась про існування фенібута, приймала періодично, тоді інтервал був РІК і на 7 років зникла, хоча останні роки 3 я взагалі його не приймала. Тільки останні місяці і бачу що інтервали були 1-1.5 міс - подовжились до 2 точно, пішов 3
а сколько по времени нужно принимать фенибут?
Фокус-Покус• 08 января 2025
Ответ дляЧемна панночка
Девочки, а как понять, что это мигрень?? У меня головные боли , с головокружением, шаткостью, глазами смотреть не смогу в такие моменты. Но тошноты и рвоты нет, слава богу. Что это ,не знаю..
Боль в основном с одной стороны, не снимается стандартными обезболивающими, может болеть глаз.
У меня оч сильные мигрени кд. Смена уровня гормонов.
Міряю від одиниці• 08 января 2025
Ответ дляЧемна панночка
Мне от спазмалгона хуже, усиливается головокружение. Но голова болит в лобной части последнее время, не половина ,как при мигрени
В 14-18 лет поначалу мигрень была каждую неделю, где-то месяца 4 точно после прилёта снежка. Спазмалгон я просто выблевывала. Потом стало реже
Міряю від одиниці• 08 января 2025
Ответ дляМамзелькіна
Мігрень рахується хронічною хворобою ((( а всі хронічні хвороби мають ремісії і рецедиви🙁
Міряю від одиниці• 08 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Триптан+нестероїдний протизапальний(їх є багато, і є більш сучасніші і більш дієвіші за ібупрофен).
Якщо не підходить 1-2-3,підбираєте далі.Але тільки в комбінації з будь-яким триптаном.
Коли вона повернулась, я мала великі надії на Золмігрен, але 1, 2 таблетки відразу я просто вирвала(((
У 18-25 років я не знала про існування метоклопраміду, але замітила що ібупрофен треба приймати ЧИМ ШВИДШЕ. Інакше день пропав.
У 18-25 років я знімала напад так: 2 таблетки ібупрофену і скільки могла не 🤮, потім - до унітазу. Знову 2 таблетки ібупрофену і т.д. І так пару разів, за години 2-3 була цілком в нормі.
Історія довга, тому не хочу більше підбирати інші ліки
Kateryna-S• 08 января 2025
Препараты нового поколения превентивного действия от мигрени - раз в месяц укол - эмгалити как пример. Есть еще 2-3 вида - аджови, эймовиг Дорого. Но оно того стоит и существуют программы от производителей и можно купить дешевле.
Имеет смысл от 10 - 15+ приступов в месяц.
Міряю від одиниці• 09 января 2025
Ответ дляФокус-Покус
У меня снимается обычным ибупрофеном, но всегда приходилось принимать 800-1200 мг в течении часов 3, то есть, не соблюдать интервалы указанные в инструкции. Либо укол Диклофенака (колола пару раз, как случился рецидив).
Міряю від одиниці• 09 января 2025
Ответ дляKateryna-S
+++ когда это гадость вернулась, для меня интервалы 1-1.5 месяца это уже много и нарушает трудоспособность. В молодости большую часть из тех 13 лет, интервалы были 3-4 месяца.
Если раз в неделю - это ж ппц, как инвалид.