Викликаю на дебати• 08 января 2025

Ура в МакДональдз зʼявилися салати

Сумка з негодою• 08 января 2025
Ответ дляУдачная
Ніхто так я не написав що реально смачного було в сніданках, що за ними так тужать. Дивні люди
Это не люди дивные. Что вам даст описание, если вам не вкусно? Мне был очень вкусный мак маффин со свининой, там другая котлета, другая булка, очень вкусно. Мне
автор Викликаю на дебати • 08 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Удалено администрацией...
пу_пугренчик• 08 января 2025
я і не знала, що не було салатів. раніш тільки їх і їла
Ответ дляпу_пугренчик
Добрий ранок
КаРаКаТиЦа• 08 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Удалено администрацией...
Зоряний Шлях• 08 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Добрий ранок
Удалено администрацией...
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Удалено администрацией...
Ответ дляЗоряний Шлях
Удалено администрацией...
Сумка з негодою• 08 января 2025
Автор, что-то вы дезу написали про Винницу и завтраки. Зашла в тикток, куча видео заказов этих маффинов, а вы пишете, что завтраков в Виннице нет
КаРаКаТиЦа• 08 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Удалено администрацией...
Мабуть намагається худнути. Іншої причини радіти тим салатам не бачу
КаРаКаТиЦа• 08 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Удалено администрацией...
Яка тема, такі і коментарі
Міні-бікіні• 08 января 2025
Ответ дляУдачная
Хто сумує за сніданками? Вони були такі риготні. Що вам там так сильно смакувало?
Краще б повернули цибулю кріспі до макчікен і рол з креветками
Картопляники - ван лав)
Гарантую неперелевки• 08 января 2025
Я з Вінниці🤗 Живу поруч з маком. Завтра спеціально піду перевірю чи є сніданки😁
Annuuta• 08 января 2025
Печенькі шоколадні і овсяні хай повернуть! Просто зачет були. В Польщі в Макі досі є. Коли там буваю, додому везу по 5 шт кожного. Мої всі обожнюють🥰
ЧупакабраЗеБест• 08 января 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Поверніть сніданки, іроди) Є хто з Вінниці, до речі? Шо там по сніданках?
всмысле повернить?
их же в ноябре вернули? или я чо то не знаю
Міні-бікіні• 08 января 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Відпишіться. Можна з фото) Тільки спершу з´їжте, бо ми будемо за вас радіти, але не від щирого серця))
Сумка з негодою• 08 января 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Проверьте, пожалуйста❤️ надеюсь у вас есть, потому что тогда надежда, что и остальным вернут) они вроде до 10 утра должны быть
Міні-бікіні• 08 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
всмысле повернить?
Тільки у Вінницю наче повернули. І то я вже не знаю, після цієї теми)
Сумка з негодою• 08 января 2025
Ответ дляМіні-бікіні
В своей Инсте Мак не писал, что прекратил продавать завтраки, а запись, что завтраки вернули - на месте. То автор чудит
Бешене сарі• 08 января 2025
Ой я вже хочу хоть якийсь мак, кфс працює, але він мені менше подобається.
Девальвация• 09 января 2025
Ответ дляУдачная
Свинячая котлетка и булочка)
Пиу!Пиу!• 09 января 2025
Ответ дляСумка з негодою
Я втратила суть розмови - наче ж писали що салати повернули, а не сніданки. Пояснювали тмм, що коли повітряна тривога то вони не встигають розпродати сніданки бо вони обмежені у часі. Я щоправда не розумію що заважає у випадку тривоги продовжити на той самий час їх продаж, але то таке
Иванка Бур• 09 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Салат ерунда. Больше 200 грн за гору листьев, несколько колечек огурца, 3-4 черри и 2 кусочка курицы. Соуса мало
Тю, так это старый салат только курицу добавили?
Зоряний Шлях• 09 января 2025
Ответ дляИванка Бур
Это просто гора листьев с огурцом и черри. Я не помню, был ли раньше такой салат. Сверху два кусочка курицы в панировке
Иванка Бур• 09 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
да, был, но без курицы, мне он не нравился, очень сухой, подливы не было
Зоряний Шлях• 09 января 2025
Ответ дляИванка Бур
Тут можно выбрать либо соус, либо олив масло. Но соуса реально мало на такое кол-во травы, просто хрустишь как кроль)
Гарантую неперелевки• 09 января 2025
Відписуюсь. Я не дійшла, але чоловік сказав сніданки є. Він вже їв, йому не дуже сподобались. Сказав,що я таке їсти не буду. Ну я взагалі там мало що їм. Можу рола іноді чи картоплю. А от про печиво писали вівсяне, то дуже подобалось.