Подмигашка• Изменено 14 декабря 2024

Онкомаркеры ЖКТ - есть смысл делать?

Часто бурлит в животе, понос из-за некоторых продуктов. Разных, нельзя сказать точно, после каких. Один раз есть реакция, а другой нет.
Иногда после винегрета, иногда после кофе, иногда после молочных продуктов.
Бывает, съем бургер из Макдональдса и картошку фри и все в порядке, а бывает обычное картофельное пюре и кусочек селедки - бурлит и расстройство. После супа из рыбной консервы- тоже. А у мужа все в порядке.
любименькая• 14 декабря 2024
то что вы описываете не повод для онкомаркера - но если хотите то сдайте! еще ФГДС и Колоноскопию сделайте и КТ с контрастом 3 зон - чтобы Вы на годы исключили рак
Шумелка Мышь• 14 декабря 2024
То скоріше непереносимість про яку мало хто з лікарів знає, бо ніхто не сказав, а всі симптомах як по книжці
Квашену капусту теж не можете мабуть їсти?
В мене точно вона, дізналася нещодавно, до цього багато років страждала і не знала чому
Вже набула РХП, тепер через це не знаю як зробити колоноскопію, бо там сувора дієта 3 дні, мало хто зрозуміє, але я поки не знаю як витримати ті 3 дні
А колоно думаю обов´язково потрібно зробити, бо щось болить в попереку, більшість всього кишечник, ак норм, нирки норм наче по узд і аналізам
Але от думаю, чи може симетрично віддавати кишечник в поперек, точно в зону нирок
автор Подмигашка • 14 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Квашену капусту можу. І огірки також. Нещодавно робила вінегрет чоловіку. Собі зробила без буряку, результат - все нормально, кислі огірки були, але все добре.
автор Подмигашка • 14 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Мама робила колоноскопію. Дієти не притримувалася. Напередодні прлцедури останній прийом їжі був о 16.
У мене теж поперек останнім часом ниє.
Теж думаю піти на колоноскопію, але боюся.
Але перш за все до гастроентеролога.
Шумелка Мышь• 14 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
В мене не одразу реакція, частіше всього годин через 12 +/-
Спробуйте тоді вести харчовий щоденник
Ще ж поняття перехресна алергія/непереносимість
Наприклад, вишні Ви норм переносите, борошно також, а вареники з вишнями вже дають реакцію
Якщо не обмежені в коштах , то є купа аналізів на цю тему
Почніть з аналізу калу, максимально розгорнутого
автор Подмигашка • 14 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Щодо попереку, можна ще гінекологію перевірити.
автор Подмигашка • 14 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Спробуйте тоді вести харчовий щоденник
Окремо свіжий огірок - ок, окремо свіжий помідор - ок, а от салат огірок+помідор+олія - все, живіт розривається.
Вже 10 років з юності страждаю. То гастрит, то панкреатит, то холецестит. Дієти, пігулки. Було ніби нормально, і от знову
Шумелка Мышь• 14 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Ні, точно після їжі болить, то це або нирки, або кишечник
Або ж те й те, судячи з моїх власних спостережень
Поки приймала ліки від непереносимості, було краще трози, але я тільки півтора місяці пила, а потрібно хоча б 3 щоб прибрати дію непереносимості
Вони в нас дуже дорогі, поки немає як
Хочу пройти колоно, може й не потрібно буде
Ще мені лікар радила здати тест на сібр, почитайте що воно таке
Ділюся інформацією, що рідко дають лікарі, може як не Вам, то ще комусь буде корисно почитати згодом, бо я до цього роками йшла
автор Подмигашка • 14 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Вони в нас дуже дорогі, поки немає як
Дякую!
Дихальний тест на надмірний бактерійний ріст - це воно?
Банан-барабан• 14 декабря 2024
Мені мабуть також треба. Також є проблеми з травленням. Мій тота декілька років ходив по лікарям зі скаргами на проблеми з травленням. Йому всяку фігню приписували, а вже на останній стадії виявили рак кишечника.
Тому треба самому робити обстеження, бо лікарі можуть і пропустити причину проблеми, хоча вірогідність онкології при таких симптомах і не велика.
Светка-пипетка• 14 декабря 2024
Обыкновенный СРК
автор Подмигашка • 14 декабря 2024
Ответ дляБанан-барабан
Йому своєчасно не призначили зробити колоноскопію?
Банан-барабан• 14 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Ні. Узі тільки робили.