Ms. Dolly• 09 января в 06:50

В перший клас у якому віці?

В скільки ваші малючки пішли в перший клас?

Обираю зараз вести в 6,6 чи в 7,6
Хто вів після 7 чи краще дитина переносить школу?
За ким я буду?• 09 января в 08:35
Краще в 7.6. Дитина буде доросліша, а значить сильніша, розумніша, відносно себе рік назад. І школа піде легше точно.
Мастер Класс• 09 января в 09:22
Син пішов в 5,11, 6 в кінці вересня, в Інтелект, все чудово, нічого б не змінювала, але треба дивитися по дитині, не всі готові в такому віці до школи
viter33• 09 января в 09:23
Від дитини залежить
пішли в 5.9 та 5.11
Все ок
Просериарила молодость• 09 января в 09:30
Я за 6.6, это оптимальный возраст. Сын пошел в 6.8. Сейчас январь, до сентября есть время позаниматься с ребенком в игровой форме. Но если вы сомневаетесь, посоветуйтесь с психологом или с учителем младших классов
Зупка_цем• 09 января в 09:31
йтиме в цьому році, 6,2
Фляшка на трьох• 09 января в 10:12
Ответ дляБрехушечка
В наше время тоже выпихивали в 6 лет, оставить в саду было практически невозможно. Год перед школой был дома. Ходили на подготовку к школе, занятия, кружки, логопед.
У меня не было возможности сидеть дома.
Просто каралева• 09 января в 10:14
перша дитина пішла в 6, хоча напевно і в 5 би було нормально, дуже цікавило її навчання. Друга пішла в 7, не дуже готова, важко їй. Діти різні, яле якщо у Вас в 6 років малючки, то наперно в7 давайте
ФрекенБок• 09 января в 10:16
Я вот не знаю тоже, хочу выбрать дистанционную школу но не знаю поступать в 5.10 или в 6.10
Lacrimo• 09 января в 12:16
У мого були питання 6,8 . Але не питання, я знала, що ще рік я б його теж не тримала. В 5,8 так дійсно зарано особисто для нього. Але зважаючи на велику кількість років навчання, ще на рік я б не залишала. Я закінчувала в 17, йшла в 7. То сама б не хотіла до 19 ( це у мене був 2 курс ще в школі сидіти). Для хлопчика це взагалі треш, дуже тормозить початок самостійного життя. А потім що, якщо в перший рік не поступить, чи піде спершу не на те, потім знову перевчатись. Йому звісно було важко в 6,8 , особливо мені, бо пів року і почалась війна, у нас перша вчителька не справлялась взагалі з ними. Тому весь перший рік я вчила його сама! Читати і писати - нічого, навчила. Не гірше, чим однокласники, яких вчила інша, нормальна вчителька. Там перші 2 роки ні про що, мало що вимагають і дають всім адаптуватись , навіть до кінця 4 класу.
Там все розмивчато• 09 января в 14:59
Ответ дляУгги в горошек
Старшого вам буде легше всадить за уроки, буде емоційно легше і вам і йому.
Ну, не факт, у нас в класі один хлопчик якраз погано вчитися став, бо йому здавалося надто нецікаво, хороша підготовка, добре за 7 років. І якщо спочатку його прямо хвалили - красиво пише. То з часом він звик, що в нього і так все класно, уже класу з 3-го був серед тих, хто вчиться найгірше, а після 5-го мама просто раділа, що не перевести не можуть за законом. 9-й закінчував з двійками у свідоцтві.
Там все розмивчато• 09 января в 15:00
Ответ дляФрекенБок
А от з дистанційною краще пізніше, бо зрозуміти, що то таки треба займатися з монітором, важче. В очній вчитель бачить, коли діти відволікаються, через монітор...
Угги в горошек• 09 января в 15:06
Ответ дляТам все розмивчато
Це більше залежить від батьків. Вони теж розслабилися. Та й зараз батьки уроки вчать переважно до 4 класу, а далі ситуація відмінників кардинально може змінитися.
Там все розмивчато• 09 января в 16:16
Ответ дляУгги в горошек
Там дитина конкретно уже в 3 класі скотилась і причина була якраз у тому, що він був добре підготований до школи (це робота батьків), почав думати, що найрозумніший і змусити його таки вчитися не вийшло... Буває і так.
Пугачиха• 24 января в 21:18
я поведу в 7 років і 8 міс. причини: хлопчик, логопедичні труднощі, слабкі м´язи кисті, тривоги, підвали, багато уроків пропадають, онлайн, відключення світла, високий ризик вигорання вчителів при таких зовнішніх вихідних даних і т.д.
можливо, знайдемо нульовий клас в хорошій приватній школі, тоді підемо туди.