Dumky• 09 января 2025

Трамп не сповна чи що? Дивний всесвіт від Трампа

🗣«Люди насправді навіть не знають, чи має Данія якесь законне право на Гренландію. Але якщо вони мають, вони повинні відати це, тому що нам це потрібно для національної безпеки. Якщо вони цього не зроблять я введу високі мита для Данії». - заявив Трамп
Стешк@• 09 января 2025
Ответ дляалергирина
Я давно кажу, що голосувати тільки до 55 років, бо далі адекватних мало і вибирають чокнутих бо не розуміють ніфіга і під впливом пропаганди змі
И с 30-ти, когда в жизни немного разобрался. Исключить акоголиков, наркоманов, старческих маразматиков и людей с психиатрическими диагнозами... Короче, перед выборами избиратели тоже должны тест на вменяемость сдавать.
lilu1990• 09 января 2025
Ответ дляКсенияяяяя
Треба взагалі робити їм жорстку перевірку на наявність психічних розладів і схильність до насилля та імперіалізму
Влада змінює властивості мозку. Це замкнутий круг

Ця система запрограмована на самознищення
Valentina shop2020• 09 января 2025
Ответ дляАnnеt
бохнакажэт! на святое покусились! харам!
Да Бог и наказывает , Украина в огне,Америка горит,вам этого мало
Кава з перцем• 09 января 2025
Ответ дляlilu1990
Мене радує одне - шо трамп непередбачуваний не тільки для нас але й для росії

Він нікому не друг.
Він сказав, що розуміє пукіна., ось хто його друг. Диктатори, як пу та Сі. Трамп поважає силу та пропонує своєю заявою розділити світ між диктаторами.
lilu1990• 09 января 2025
Ответ дляКава з перцем
Те шо він ’розуміє’ пукіна не значить шо не буде відстоювати безпеку сша. А путін знамо на чиїй стороні
Аnnеt• 09 января 2025
Ответ дляValentina shop2020
пишите ещё, умоляю!
Кава з перцем• 09 января 2025
Ответ дляValentina shop2020
Жіночка, тут не секта Ієгова, ви помилилися
lilu1990• 09 января 2025
Ответ дляКава з перцем
Сталін з Гітлером тоже ніби порозумілися і навіть польшу поділили і мирну угоду підписали. І були по суті однаковими
Кава з перцем• 09 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ну так і я про це, диктатури почали ділити світ, нічим добрим це не закінчується
Аnnеt• 09 января 2025
Ответ дляКава з перцем
ну почему? вон в Тибете землетрясение. явно же от того, что украинцы Трампа неуважительно накануне обсуждали .
Vlada-Maria• 09 января 2025
Ответ дляDumky
Та то взагалі.
Що ж то буде далі з цими придурками?
Ну чому ж придурками? Розумні і тверезомислячі ще в 2014-му, коли росія окупувала Крим і частину Донбасу при закриванні очей цивілізованим світом, що політика задобрювання шизанутого варвара відкриє ’скриньку Пандори’ . І якщо подібне можна карлику з погонялом окурок, то чому не можна іншим, сильнішим набагато?
lilu1990• 09 января 2025
Ответ дляКава з перцем
Закінчиться черговою демографічної ямою в європі

Людина розумна? Здається пора говорити не хомо сапієнс а людина,тупа як пробка
Vlada-Maria• 09 января 2025
Ответ дляМанула
Тут питання навіть не в дідах, а до тих, хто обирає оце все ...
+100000, як ху*ло -породження гнилого нутра ’прастово рускава чєлавєка’, так і Трамп - породження свого електорату
lilu1990• 09 января 2025
Ответ дляКава з перцем
Усі ці розмови про розуміння путіна - спроба звмилити очі

Треба дивитися на дії. А дії такі, шо трамп створює безпековий пояс проти міжконтинентальних ракет і російських та китайських танкерів
Аnnеt• 09 января 2025
Ответ дляlilu1990

в Европе с демографией всё прекрасно. не будем, правда, уточнять кто конкретно там плодится в геометрической прогрессии...
Анна-d2d5• 09 января 2025
Ответ дляЕленнн
ще скажіть ..--- і рівень інтелекту. і аналізи,в незалежній лабораторії..
То вже утопія
ХомякПавлова• 09 января 2025
Наивные советчицы полагают,что такие решения принимаются одним днём.Нет,есть чёткий план ,и это не зависит от того ,кто в данный момент есть или будет президентом .Нужно развалять Ирак,разваляли,что там дальше по плану?Баз военных наставили по всему востоку,вышек которые нефть качают,и пофиг им на справедливость и судьбы простых людей.
Сейчас будет борьба за Арктику,что-то там есть интересное для них.
Vlada-Maria• 09 января 2025
Ответ дляалергирина
Походу трамп путю переплюне))
Байден цукерочка ще.
Хто там надіявся? Ну шо? Спасе?
Ну нього свої наполеонівські плани. Світ, тримайся, людей шкода
Во-во, а так оргазмували, так ковбасились, так скаржились і банили тих, хто намагався достукатися бодай до їх зародків логіки чи здорового глузду
Элочка LA• 09 января 2025
Ответ дляКсенияяяяя
Схильнicть до насилля i iмперiaлiзиму в наявностi у всix, хто прагне влади i найвищих посад у нiй. Просто в когось цьго бiльше, а в когось менше
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляАнна-d2d5
І обмеження по віку виборцям
Не по віку, а по тесту ай кью
Vlada-Maria• 09 января 2025
Ответ дляlilu1990
Так отож
lilu1990• 09 января 2025
Ответ дляЭлочка LA
По суті своїй влади прагнуть різного роду перверти, нарциси і всякі закомплексовані

Навіщо нормальній людині влада?
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляАnnеt
по одной из версий: патамушо он против трансгендеров и гейпропаганды. наши туда приехали и не хотят вот это всё гендерное безобразие терпеть.
В основному за нього голосували ті, кому треба ковбаса по 2.20. Ну і так, бувші мігранти проти нових мігрантів. А ще, мабуть, виборці Трампа хотіли покінчити з демократією, рівністю прав для всіх, і верховенством права в США. Ось це Трамп і активно втілює.
Valentina shop2020• 09 января 2025
Ответ дляКава з перцем
Главное,чтоб вы не ошиблись....прыгайте дальше
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляКава з перцем
Вся зелена команда- молоді люди, але це колективна Безугла
100%. За Зе і слуг голосувала, в основному, молодь, якій ’хоть паржом’.
Аnnеt• 09 января 2025
Ответ дляKolibri_18
из моих знакомых за Зе голосовали только 60+
vinika• 09 января 2025
Ну может еще грохнут все же деда до иннагурации
Элочка LA• 09 января 2025
Ответ дляалергирина
Походу трамп путю переплюне))
Байден цукерочка ще.
Хто там надіявся? Ну шо? Спасе?
Так що ж цукерочка не врятував за майже три роки? Де там усi, хто беззаперечно i aгресивно наполягав, що так i буде? Тоннами копiпасти iз ’надiйнiших’ джерел форум закидали, що все нам дадуть i усix переможемо.
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляlilu1990

Він нікому не друг.
Хє хє, а відбирати чуже хоче по праву сили, геть як пуйло. Одного поля ягоди, Гітлер і Сталін нашого часу.
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляСтешк@
Згодна про вмєняємість. А вік - то вже дискрімінація