🗣«Люди насправді навіть не знають, чи має Данія якесь законне право на Гренландію. Але якщо вони мають, вони повинні відати це, тому що нам це потрібно для національної безпеки. Якщо вони цього не зроблять я введу високі мита для Данії». - заявив Трамп
Ответ дляKolibri_18
Ну дійсно, бо Порох же дав народу безвіз, підняв ВВП, найняв компетентних людей в команду, відродив армію і повагу до армії, стримав дуже вірогідно повномасштабне в 2014, але квартал сказав народу, що Порох поганий, і народ повірив. Не по діях оцінив, а через пропаганду.
Це вина народу, що він не має свої клепки, але хоче популізму.
Відродів армию :))))не дал нормальные зарплаты и пенсии у военным ))
Как классно не иметь военных в семье и петю восхвалять )))
Склады повзрывались ну а шо .. это норма для его выборцев )))
Из за полного разоружения и началась война.
Так и не дошло ((
алергирина• 09 января 2025
Ответ дляliss
Цукерочка ??? Три года войны вам дала .
Спас вас ? Трамп свистит вне своих полномочий, но реальных шагов нет . И уже вонь пошла )))
Трамп замутить свою окупацію, і всі забудуть про наші проблеми?
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляХомякПавлова
Ну чисто тобі месія,святий пьотр.
Тіки чомусь опоблок і всі оті при ньому себе дуже добре почували,і склади при ньому не взривались зі зброєю,і ротердам то не він ,і взагалі все у нього в шоколаді і тоді і зараз.
А зараз втрачаємо місто за містом, ліній оборони і укріплення будуються аби як, якщо взагалі будуються. Військові за свою екіпу, або лікування, мають паритися самі, або шукати волонтерів. О класно зажили. На щастя, не Порох, Зеленській про всіх подбав
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляliss
Так и не дошло ((
Повне роззброєння сталося за мін оборони Гриценка, а хтось продовжував за нього голосувати
А що ви мені доказуєте за Пороха? Маєте вже більше 5 років справжнього сонцеликого, то, мабуть, вже золота ера настала, і все ідеально?
Mrs.Ochmonek• 09 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Ви так близько до серця берете те, що люди не оцінили слова Порошенка про самого себе? )
Є рейтинги і антирейтинги. Як раз дії Порошенка працювали на його антирейтинг. Починаючи з Медведчука, колони Гіркіна пропущеної, ОРДЛО в Конституцію в 2015, вилучення української мови з вишів, 20% колишніх ригів в блоці БПП, імітація з служінням в АТО Альоши - такий плювок військовим, продавлювання ВРтдля призначення Луценка без освіти., всі фсбешникам в рясах в шоколаді. цей список безкінечний.
А рейтингу в зв´язку з безвізом виявилося замало.
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляliss
А выбирали оттого что разоружил Украину (( ну дякуэмо .
Ви - яскравий приклад ’насєлєнія’
Ответ дляKolibri_18
А чего на странице Зе не пишете этих текстов ?
А где линия обороны яйценюка при порохе они ж строили ?
Mrs.Ochmonek• 09 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Ви їсте, то не подавіться. Я зелень не обирала
Не всім підходить демократія.
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляliss
Так чого Зелені не виправили ліній оборони? Яценюк склав проект лінії, втілювати її мали наступники, бо його каденція закінчилася. Але ж слуги розмірковувати Чонгар, їм не до того було
Mrs.Ochmonek• 09 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Так, Байдена, а потім Харріс. І також це відповідальність обох Обам. Якби замість Харріс прийшла Мішель Обама, перемога її була би приголомшлива, навіть без особливих політтехнологій. Але пані Обаму більше цікавить власне життя. Так само республіканці могли би ввімкнути трохи мозок, і висунути Нікі Гейлі. Але вони там, схоже, усі втратили рештки совісті, тому маємо, що маємо
З Обамою було б те саме, що і з попереднім Обамою. А Нікі Гейлі - то був шанс.
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не всім підходить демократія.
Побачимо на наступні вибори, чи будуть вони демократичні, без махінацій, з мирною передачею влади. Якщо, звісно, ці вибори будуть можливі
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляliss
назад в прошлое не бывает .
Так живіть сучасним. Як виборчиня слуг - ваша оцінка дій влади на тепер? Все супер?
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дійсно. Тому нечесно все на демократів валити. Республіканці теж пустили рух подій в неконтрольоване русло з командою Трамп & Маск. А могли і запобігти
Ответ дляKolibri_18
Тут і до ворожки не ходи, демократичних виборів (якщо вибори будуть проводитись звісно) у нас не буде. Зеленський це такий маленький путін в цьому, все погане копіює з ZZ федерації
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляliss
А чого їх не питаєте на офіційній сторінці ?!
Хто вам заважає ?
Я писала, до речі, і не раз. Але ж це ваш президент, і тим більше, його команда. Ви вибрали - вам і вимагати правильний дій. А то насєлєніє як завжди: ми наголосували, а тепер покличте когось дорослого
Mrs.Ochmonek• 09 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Тобто, Порошенку з Яценюком просто не вистачило часу?;
А чого ви очікували від Зеленського , якщо його ви вважаєте менш ефективним?
Де ваша логіка: Порошенку не вистачило 5 років при тому що ви його вважаєте супермесією, а Зеленському мало вистачити, при тому що і умови значно погіршилися - не порівняти сили пуйла 2014го, і накопичені до 22го. Це ж нелогічно
Mrs.Ochmonek• 09 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Ви уже 5 років не можете визнати результати попередніх)
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
У Зе був час з 2019 до 2022. Це 3 роки. Як то кажуть,взявся за гуж - не кажи, що не дуж. Чи ви з секти ’дайте йому 100 днів’ ?
Ответ дляKolibri_18
Ви ви … странная какая то . И вы тоже , это президент Украины ))) никто не выбирал но он ваш )) нравится не нравится , будете терпеть и вы и мы )))
Kolibri_18• 09 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Чому ж, я визнала, це якраз виборці Зе за промахи влади поточної продовжують винити Пороха
Mrs.Ochmonek• 09 января 2025
Ответ дляKolibri_18
А чому ви ділите світ на чорно-білий?(Сиво - зелений) За Тимошенко голосували майже скільки ж, скільки за Порошенка, та і за два роки до виборів головним злом оголошувалася саме вона)
Mrs.Ochmonek• 09 января 2025
Ответ дляKolibri_18
Тут я з вами повністю згодна. Я до останнього думала, що Нікі Гейлі стане фавориткою, але але...