Грабля• 09 января в 10:56
Скільки ви витрачаєте на гуртки дитини щомісяця?
Молчалка• 09 января в 10:57
11 років
Гімнастика - 1350 грн
Англійська індивідуальні 350*8 =2 800
Теніс індивідуальні 900*4=3 600
Разом 7750 грн .
Гімнастика - 1350 грн
Англійська індивідуальні 350*8 =2 800
Теніс індивідуальні 900*4=3 600
Разом 7750 грн .

Не виправдовуюсь• 09 января в 11:06
60 євро в год
плавание
Футбол
театральный
серфинг
Еще можно миллион на 60 эвро, просто времени нет
плавание
Футбол
театральный
серфинг

Пушкининиана• 09 января в 11:09
2 дітей
Англійська 3400
Гурток 1 -1500 (часто змагаються, додаткові витрати постійні)
Гурток 2 -3600, але є ще купа додаткових витрат
Якось так і виходить -/+ 10 тис
Англійська 3400
Якось так і виходить -/+ 10 тис
Мания-Величия• 09 января в 11:12
Старшая зал- 6000/мес с инд занятиями. Английский 3000
Младшая гимнастика 3 р/нед, рисование 1/нед, лего 1/нед- 3000 /мес. Ей всего 4 года , но у нее сад ещё пол дня тянет 5000
Ширли-Мырли• 09 января в 11:14
1800 танці
1200 акробатика
2000 театральна студія
Разом 5 тис регулярних витрат + костюми, змагання, фонди на початку року
Забула математику та англійську + 2000 грн
1200 акробатика
2000 театральна студія
Ширли-Мырли• 09 января в 11:15
Ответ дляНенька наша
Басейн, гурток японської, фотогурток безкоштовно
Безкоштовний басейн це круто 👍
В якому це місті?

Ніколи не збрешу• 09 января в 11:17
Ответ дляШирли-Мырли
Безкоштовний басейн це круто 👍
В якому це місті?
Вопрос не мне - но это спортивные группы. Они много где есть
Ненька наша• 09 января в 11:18
Ответ дляШирли-Мырли
Безкоштовний басейн це круто 👍
В якому це місті?
Ми не в Україні

Ширли-Мырли• 09 января в 11:19
Ответ дляНіколи не збрешу
В Дніпрі всі спортивні групи все одно платні. К мінімум оренда доріжок платна
Ніколи не збрешу• 09 января в 11:20
Ответ дляШирли-Мырли
Я в Борисполе - у нас спортивные группы бесплатно.
Племянница в Белой Церкви - то же самое
оксюморон• 09 января в 11:20
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Англійська 2800, математика 2400, спортзал 2 тис. 13 років
так цікаво що не так Ви написали, що такий смайл заслужили)))

Ширли-Мырли• 09 января в 11:21
Ответ дляНенька наша
Ми не в Україні
Тоді напевно одразу треба було писати про це. Форум український, логічно що більшість відповідей буде в гривнях та у порівняння з українськими цінами

Колупалочка• 09 января в 11:22
7 років, хлопчик.Вокал - 0 грн
Танці - 500
Малювання - 50
Англ - 1840.
Десь 1400 на місяць виходе
Танці - 500
Малювання - 50
Англ - 1840.
Десь 1400 на місяць виходе
Ширли-Мырли• 09 января в 11:24
Ответ дляНіколи не збрешу
Племянница в Белой Церкви - то же самое
Племінник чоловіка займається плаванням в спортивній групі. Самі тренування платні і це не копійки. Всі змагання платні, причому кожен заплив сплачується окремо. Якщо ідуть в інше місто то ще й автобус орендують за власні кошти. Про квітки на потяг то це і так апріорі зрозуміло. Тому їм ці тренування виходять зовсім недешево
Ніколи не збрешу• 09 января в 11:25
Ответ дляШирли-Мырли
Ну я вам пишу как это происходит в борисполе и белой - нет ни аренды, ни оплаты занятий. Поездки, естественно, за свой счёт.
Ненька наша• 09 января в 11:29
Ответ дляШирли-Мырли
Половина українців проживає за кордоном. В питанні не було уточнення для кого

маминаБубочка• 09 января в 11:34
Нисколько.. Химия +биология, группа 4 человека, 3 раза в неделю. Биология, группа 2 человека, 2р в неделю, всё оплачивает лицей, ребёнок олимпиадница. Химия 4р в неделю индивидуальные занятия, старенькая профессор на пенсии, занимается с дочерью бесплатно, говорит, что просто хочет передать свои знания... 9 класс, Харьков.

Слава Українi• 09 января в 11:50
Недорого. Художка - 3600/год, групповой инглиш - 400/год, кулинарный - 200/год, сценическая речь - 600/год. Художка государственная, остальный кружки - городской цдют.