Гадаю_По_шнуркам• 09 января 2025
Де шукати своє коріння по бабусі
Вітаю ! Можливо, у когось є досвід звернення до фірм чи сайтів , які допомагають знайти коріння по документах бабусі, прабабусі і тд .
Поділіться, будь ласка
Проработник• 09 января 2025
Раніше серфила пращурів на pra.in.ua, знайшла декого з пра-пра... зараз не знаю чи працює цей ресурс
Проработник• 09 января 2025
Ще є генетичний аналіз крові. Але там нікого вам не знайдуть з родичів минулого, - просто цікаву інформацію дадуть щодо походження, звідки були предки, куди мігрували і т.п.
Я не Тролль• 09 января 2025
Знаю есть люди этим занимаются.
Если по еврейству есть кто помогает. Знакомые обращались в эти фонды.
Обижулька• 09 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Знаю есть люди этим занимаются.
А модна контакты?
Я не Тролль• 09 января 2025
Ответ дляОбижулька
А модна контакты?
Есть фонд шорашим в Израиле. И фонд Дружбы помагает.
Но они помагают если у вас есть какие то доказательства еврейства у бабушки/дедушки.
А не просто мне кажется…