Шаманю второпях• 09 января 2025
Жирок на холке
Что делать? Понемногу по чуть-чуть и опа появился жирок на холке. Как его убрать? Вес не ого-го, 65. 43 года.
Налогообложу• 09 января 2025
Вдовий горбик можно убрать массажем, упражнениями. Спать на правильных подушках и держать осанку. Информации в гугле- вагон.
Шаманю второпях
• 09 января 2025
Ответ дляФуліганка
Жирок же не только на холке, наверняка )
Ну не скелет, 65 кг, рост 165. Но ничего аж критичного.
Кросівки оригінал• 09 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Локально жир не піде, тому виявилось що для вас 65 це критично, або прийдеться ходити так як є, або худнути
Витворунка• 09 января 2025
Ну в мене теж 65 при 164 росту. Холки нема. Бо є остеохондроз, що потребує регулярних, бажано щоденних вправ для плічового пояса. Комплексів в мережі валом) Займайтеся, і не буде холки.
Шаманю второпях
• 09 января 2025
Ответ дляВитворунка
Поделитесь комплексом? У меня не прям жир как у коня, но намечается.
Разгуляшка• 09 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Не допоможе нічого. Ліпосакція лише