Единорог помог• 09 января 2025
Погані і непотрібні подарунки і презенти.
Які подарунки чи презенти для вас неприємні, непотрібні, образливі.
Для мене це їстівні букети, всякі клоуни і ведмеді які типу танцюють-вітають, ну і всяка паршива техніка. А ще не люблю коли дарують надто особисті подарунки
Забобонний фрукт• 09 января 2025
Взагалі не люблю подарунків.У мене все є, а якщо немає, то це щось особливе і я вибираю сама.
А я с Рио-де-Житомира!• 09 января 2025
Рамка для фотографий, косметика и средства, которыми я не пользуюсь. Такие себе дары волхвов))))
Алгонавт• 09 января 2025
Так чтоб прямо обидеться , такого не было. Все что мне не нравится, после ухода дарителей, просто выношу на мусорник и не парюсь
Руколобые, можете приходить и забирать)
Томатико• 09 января 2025
не, ну вот такой букетик бы меня не огорчил, канешна
а по теме - духи, косметика, одежда, украшения
в принципе все, если оно не мной заказно, подобрано и одобрено
Техпаспорт на медузу• 09 января 2025
Ответ дляТоматико
Апетитний букетик.
Алгонавт• 09 января 2025
Ответ дляТоматико
Выглядит так же аппетитно,как селёдка на газете....Для чего было заворачивать бутылку в колбасу? Почему нельзя было все это не нарезать,а просто принести в упаковках?
Томатико• 09 января 2025
Ответ дляАлгонавт
Руколобые, можете приходить и забирать)
бриллианты тоже?
БезВзяток• 09 января 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не люблю подарунки, дарують гроші.
Ага, оплачивают вход на мероприятие
Техпаспорт на медузу• 09 января 2025
Ответ дляБезВзяток
Ага, оплачивают вход на мероприятие
Ні, дарують гроші на мою мрію.
Алгонавт• 09 января 2025
Ответ дляТоматико
бриллианты тоже?
Бриллианты мне дарят те,кто точно знает,что мне понравится. Поэтому в мусорнике их можете не искать
БезВзяток• 09 января 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ні, дарують гроші на мою мрію.
Так вместо мероприятия сделайте себе подарок и нафиг все эти гости и подарки😆
Томатико• 09 января 2025
Ответ дляАлгонавт
нууу, а мне вот дарили и мне не нравилось
220В• 09 января 2025
Ответ дляТоматико
Кайф по содержанию, если б в упаковках мясное еще было, а то как-то негигиенично немного
Техпаспорт на медузу• 09 января 2025
Ответ дляБезВзяток
Дякую що підказали. Так і зроблю.
БезВзяток• 09 января 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую що підказали. Так і зроблю.
Будь ласка, звертайтеся
Алгонавт• 09 января 2025
Ответ дляТоматико
Не хотите обижать дарителя, просто примите и избавьтесь, это совершенно не трудно
Мальчун-задирун• 09 января 2025
Ответ дляТоматико
Как есть ту колбасу, которую перелапали, укладывая все это?
Домашня Зюзя• 09 января 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Думаєте виробляли в продавали її в якомусь герметичному середовищі?)
Бозна скільки і де вона лежала доки на прилавок потрапила)) і хто по ній бігав.
Единорог помог
• 09 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я майже так само.
Завжди розчарування. Колись кума подарила жахливе покривало з квіточками з штучного мєха.
А колись штори…
Ще мені дарували сумку… ну таке
А колись штори…
Ще мені дарували сумку… ну таке
Единорог помог
• 09 января 2025
Ответ дляАлгонавт
Руколобые, можете приходить и забирать)
А мені чомусь жаль в мусору. Важко тішитись. Людина ж дарувала.
Единорог помог
• 09 января 2025
Ответ дляТоматико
Половина в букетику наче і норм, але вже краще корзинкою. Хоча, дарувати продукти це якось принизливо
За гігієну вже мовчу
Единорог помог
• 09 января 2025
Ответ дляАлгонавт
А он потом такой, как король из трех мушкетеров: Анна, а где подвески? ;)
Одна_на_всей_планете• 09 января 2025
Взагалі не люблю подарунків речами, яких я не просила.
Якесь захламлювання виходить - і мені не потрібно, і викинути якось незручно.
Джага-джага• 09 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Я все неподходящее продаю через интернет ,конечно это время и на почту бегать ,но зато деньги потрачу уже на то что мне нужно
Единорог помог
• 09 января 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
От і я так. Зараз не ті часи.
Одна_на_всей_планете• 09 января 2025
Ответ дляДжага-джага
І в результаті виходить якась дивна процедура: спочатку одна людина бігає купує, а потім інша бігає продає.
У мене доросла донька, я її без оцих застарілих реверансів просто запитую: що хочеш на подарунок. Вона сама з охотою вибирає, я оплачую, всі щасливі.