Носки на подтяжках• Изменено 10 декабря 2024

За яких умов ви згодні знову народити?

Мені 42. Маю доньку 15 років. Зустрічаємося з чоловіком близько року. Останнім часом почав говорити за дитину,бо своєї не має. Йому 49. Звичайно,воно мені не треба і я ніколи це не приховувала. Двох покинула на перших побаченнях,бо знов розмова за дітей...
зп в нього мала, фінансово нічим не допомагає абсолютно. Квартиру має 1 кімнатну,але не облаштовану,без ремонту. Мені треба на ноги ставити дитину свою,вчити,а не в декрети йти. Хто тоді буде оплачувати навчання? Починаю про це говорити,так він - ти знов про гроші..ВІн якось сподівається,що все само зробиться. На жаль, все зав*язано на них,на грошах.. У будь-який момент його можуть забрати і я лишуся з підлітком і немовлям. Ну просто мрія....Тут самій грошей не вистачає,відкладаєш собі на взуття,викручуєшся..То роди ще дитину і залишись в повних злиднях.. ...Я все пояснила. Проходить час і знову. І такі очі квадратні,ніби я кажу щось страшне.
Рятівник Малібу• 10 декабря 2024
Тут навіть нічого обговорювати...

Ваш вибір дуже дивний.
НаливайКа• 10 декабря 2024
Мне 40, двое детей, ни при каких условиях 3-го не хочу. А в условиях, как у вас, и думать не стоит.
Ksenia2291• 10 декабря 2024
В 42 ни за каких условий. Разве что, это был ваш первый и долгожданный ребенок. А так, боже упаси
автор Носки на подтяжках • 10 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Тут навіть нічого обговорювати...

Ваш вибір дуже дивний.
який вибір? народжувати не буду
Крошечка-хаврошечка• 10 декабря 2024
Ответ дляНаливайКа
Мне 38, одной 14, другой 3,5 - никогда больше)
Завжди з рушником• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
який вибір? народжувати не буду
Тогда в чем смысл темы. Вы ж рожать не собираетесь.
Крошечка-хаврошечка• 10 декабря 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Отож) в чем вопрос?)
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Куда ему в 49
Он сошел с ума
ДинамоКит• 10 декабря 2024
Ну непонятно на что он рассчитывает, если честно. Очень странный
Ответ дляБожа кульбабка
Куда ему в 49
Он сошел с ума
так отож. если б еще состоятельній....когда есть деньги,недвижимость. а так ничего нет.
Твердая валюта• 10 декабря 2024
Ни при каких. Я осознанно рожала в 20 и 27, чтоб в 43 не менять памперсы
НаливайКа• 10 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
моим 13 и 9. Они лапушки, но я трезво оцениваю свои силы, уже просто не смогу выдать на-гора столько любви и заботы, сколько заслуживает младенец, даже при условии нянь и ко.
Рятівник Малібу• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
який вибір? народжувати не буду
В смислі який? Рік життя витрати не зрозуміло на кого(((
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Вариант если его заберут на передовую и убьют не самый плохой, получите билеты детям в будущее, хорошие деньги
КрестьянинДиор• 10 декабря 2024
Якби я стала років на 10 молодша, то народила б дитину)))
П´яна вишня• 10 декабря 2024
Ні за яких .
Якщо мати дітей, нехай сурогатка народжує.
КрестьянинДиор• 10 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Не всі отримують грошову компенсацію. Там багато умов.
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Но такие нищие могут в селе забитом поискать девушек и таки найти кто родит, пусть идёт в село
Сама не знаю• 10 декабря 2024
Я ещё б родила при условии что миллионер.
В вашем случае смешно- ещё и наговаривается, даже не пытаетс больше зарабатывать для получения желаемого. Чисто на дурочке хочет выехать.
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Я написала передовая
Ответ дляБожа кульбабка
ні,він хоче в місті.
Рятівник Малібу• 10 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Він може бути зниклим безвісті((
П´яна вишня• 10 декабря 2024
Автор, а для чого вам такий ніщеброд?
Чи там член 25 см?
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляСама не знаю
Так он может найти дурочку , какую же как он сам
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
ні,він хоче в місті.
Приведёт её к себе в однушку
ротцвеники• 10 декабря 2024
Не хочу,бо зараз багато і так хворих дітей
КрестьянинДиор• 10 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Я написала передовая
На передовій не постійно знаходяться військові. У знайомої син загинув в Донецькій області, але він в цей час не був у бойовому виході.
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Він може бути зниклим безвісті((
Там тоже платят каждый месяц семье 30тыс грн
Рятівник Малібу• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
ні,він хоче в місті.
Вам не здається, що ви забагато часу і енергії витрчаєте на він хоче?((( де тут ви. Чи у вас люблв неземна
Ответ дляРятівник Малібу
нема любові неземної. я до того,що в село він не поїде