Не вмію заміряти• 10 января в 17:00
Обмеження контенту підліткам
Дівчата, хочу порадитися - чи обмежуєте контент в інтернеті своїм підліткам? Моїй доньці 12.5 років, виявила, що в ютуб дивиться різних кацапських блогерів, часто з матами. Поставила обмеження через батьківський контроль на відео згідно її віку. Але думаю, що буде скандал, що у друзів обмежень немає, а я поставила. Хочу послухати, як у інших сім´ях ситуація з контролем. Може, якусь ідею для себе винесу
НаливайКа• 10 января в 17:02
Маты, это не самое страшное, что может увидеть ребенок в инете. В 12 лет, они уже и так знают их побольше любого 40 летнего.
Админко• 10 января в 17:02
не ограничиваю, это бессмысленно и к доверию явно не приведет. Но вот разговариваем много.
Гостра на язик• 10 января в 17:07
Якщо ви боїтеся скандалу від 12тирісної дитини, то ви ще не подорослішали. Бути мамою - це вміти приймати непопулярні рішення в тому числі.
Але попереджаю, батьківський контроль - не панацея. Не всі відео правильно промарковані. І російське лайно все одно буде у доступі. Намагайтеся більше часу проводити разом у спілкуванні, сприяйте офлайн спілкуванню з однолітками.
Гостра на язик• 10 января в 17:07
Ответ для7_кг_рыбы
Да ладно, на Ютубе секса нет. Сам проверял лично
Мова про інтернет , а не про ютуб.
Комиссия50%• 10 января в 17:20
А вы про 12-ти летку.
Но у меня к матам подход простой - их можно знать, но не нужно употреблять.
Гостра на язик• 10 января в 17:32
Ответ для7_кг_рыбы
На Ютубе секса нет. Независимо от того , мова про интернет ли у вас, или про локальную домашнюю сеть ,или даже если про телемарафон
Ну тоді треба зазначити також, що й в Дії секса нема, незалежно про що мова.
Душка-свекрушка)))• 10 января в 17:37
Оот саме кацапський контент не обмежую, але всіляких дурачків фільтрую. Але розмовами. Менший сам собі фільтрує, от йому таке не цікаво, йому цікаво всілякі передачі наукові і кацапські теж
Ответ дляГостра на язик
Вот совсем не обязательно. Ни одним правилом не регламентируется непременное упоминание Ютуба вместе с дией. Так же как и дии с ютубом. Хотя и не запрещается. Что прямо следует из 19 ст. конституции Украины,гласящей ’разрешено всё что не запрещено законом’
Не вмію заміряти
• 10 января в 18:21
Ответ дляМerida
Она что, выражается при вас? Кстати, если выражается- это не повод закрыть доступ к видео, это повод скпщпть, что она забылась. И при маме так говорить нельзя. И точка.
В ютубе нечего делать с родительским контролем..потому что даже мультики под цензуру попадают.
не виражається, але не хочу, щоб вона з моєї згоди дивилася це лайно. Це контент для дорослих, дитячий мозок ще не здатен це переварити і прийняти правильно.
Не вмію заміряти
• 10 января в 18:22
Ответ дляДушка-свекрушка)))
справа в тому, що на словах моя така ж. Ви давно дивилися історію переглядів в ютуб? я сьогодні подивилася випадково
из_под_тишка• 10 января в 18:25
Моїй 9 і я поставила їй дитячий ютуб через батьківський контроль. Але с обмеженням 12+ (бо решта взагалі для малих). Але в неї якось все одно виходить якихось кацапів дивитись. Іноді, чую, і матюки там проскакують. Але не знаю, як це технічно обмежити...
Душка-свекрушка)))• 10 января в 18:32
Ответ дляНе вмію заміряти
Так, я тримаю руку на пульсі в обох, бо рощуміґ, що синій кит і йому подібні можуть вилізти в нежданний момент.
Плюс бува інтернет підвиса і ми дивимось історію, чиє тягне
Ответ дляНе вмію заміряти
А вас не смущает, что в школе где она учится, дети так выражаются? Или она с друзьями, а вы даже не знаете?
Бджолина королева• 10 января в 19:21
Ответ для7_кг_рыбы
А матюки Зеленского будем фильтровать для детей?
Які? Розкажіть, а то я в танку
Бджолина королева• 10 января в 19:22
Ответ для7_кг_рыбы
А я знайшла
Не вмію заміряти
• 10 января в 21:02
Ответ дляМerida
питання не в виразах, а в суті того, що дивиться. Наприклад, якесь кацапське чмо з дикими матами коментує кацапську програму ’Вагітна у 16’ - дивиться її і паралельно коментує. Ви уявляєте, що там звучить? і проблема, повторюсь, не в матах
Ответ дляНе вмію заміряти
Дети умеют обходить блокировки. Это раз. Два- проблемк это не решит. Вы не объясняете, не замещаете чем-то другим. Пусть нашу вагітну смотрит. Предложите ей. А три, с этой блокировкой у неё заблочились и многие нормальные видео .
Не вмію заміряти
• 10 января в 21:27
Ответ дляМerida
скільки Вашим підліткам років?