Чи то на Інтері чи в інших якихось передачах завжди фотографував когось. Харизматичний доволі мужик. Через фото демонстрував, що кожна жінка/дівчина красуня. І користувався цим. Козліна.
Весела бджілка• 10 января в 17:25
Не он первый, не он последний. Там не только девочки были у него. Жаль, что наше законодательство не позволяет ему сделать химическую кастрацию.
Я погнала• 10 января в 17:25
Не, не помню и не знаю, но отписывались с вами в теме о педофилах сегодня. Увидела в летне телеги тоже. Здесь на фото, явно придурок
Ответ для7_кг_рыбы
Бык волоколамский блин...лох ливерный
А в яких передачах він брав участь, ви не памʼятаєте?
Весела бджілка• 10 января в 17:29
Ответ дляКороль дивана
Что, опять? Уже было же 15 лет назад.
Тогда был известный аккордеонист Завадский
Маурита• 10 января в 17:29
Ответ дляКороль дивана
Что, опять? Уже было же 15 лет назад.
Я теж здивована, це ж було давним-давно. Невже стільки років йшло слідство...
Давно без алко• 10 января в 17:31
Ответ дляСтрекоза любви
Супермодель по Украински, первые сезоны
Весела бджілка• 10 января в 17:31
Ответ дляМаурита
Дело на фотографа завели в 2020.
Маурита• 10 января в 17:32
Знайшла інфу. Його заарештували у 2020 році. Стільки років йшло слідство, чи як ?
Король дивана• 10 января в 17:32
Ответ дляВесела бджілка
Думаете, эти два события не могли произойти в один год?
Король дивана• 10 января в 17:33
Ответ дляМаурита
Тогда пронесло.
Давно без алко• 10 января в 17:33
Ответ дляМаурита
Не так уж и давно. Гдето +-в начале карантина. Следствие дело хлопотное, потом война началась, тоже повлияло, свидетели повыезжали. Вот и получается, что наконец-то закончились следствие.
Маурита• 10 января в 17:34
Ответ дляКороль дивана
Тогда пронесло.
Та ж його не випускали. Зарахують цих 4 роки до загального терміну.
Синди Кроуфорд• 10 января в 17:35
Ответ дляМаурита
Якщо сізо, то рік за два.
Маурита• 10 января в 17:36
Ответ дляКороль дивана
Завадського в 14-му посадили на 13 років, та ж сама стаття. Вже вийшов на волю.
Король дивана• 10 января в 17:38
Ответ дляМаурита
Очень интересно. Я прям запереживала за этого неизвестного мне человека. А при чем здесь Ктиторчук?
Відірву та викину• 10 января в 17:38
А я только сегодня про него вспоминала, слава Богу меня обошло знакомство с ним, ходила в модельную школу и его встречала там. Девочек жаль. Пусть сидит, гад. Представьте только сколько там было случаев с несовершеннолетними!
Маурита• 10 января в 17:38
Ответ дляСинди Кроуфорд
Що може вийти з людини з таким непристойним прізвищем...
Дівчатка до нього йшли прям всі такі дєвочкі-дєвочкі, самі кого хочеш розбестять.
Маурита• 10 января в 17:40
Ответ дляКороль дивана
До того, що ви написали, що ці події відбулися в один рік. Як бачите , не в один. Це вам для інформації.
Король дивана• 10 января в 17:41
Ответ дляМаурита
Я написала? Вы уверены? Может еще раз перечитаете? Заодно коммент, на который я отвечала.
Ашотакоя• 10 января в 17:42
Ответ дляСтрекоза любви
В Шансі , здається точно був.
куркулиха• 10 января в 17:43
Ответ дляСтрекоза любви
Я щось пам´ятаю, була років 20 тому передача про моделей дівчат. І там він багато коментував і фотографував. Запам´яталось, як він на одну дівчину казав, що вона висока дитина
Синди Кроуфорд• 10 января в 17:44
Ответ дляМаурита
Недоліки професії, як у педагогів, тренерів, не вмієш зупиняти і зупинятися - не працюй з дітьми.