Илона_747• 10 января в 19:33

Трамп знає що і для кого каже

Патріотичні патріоти, українські гниди, брехливі українські блогери і журналісти вже сотні разів покритикуваи Трампа.
Які вони розумні і краще знають, ніж мільярдер і двічі президент Америки.
В цьому місці можна сміятися.
Справді розумні збагнули, що, по-перше, то чужі проблеми і треба за собою дивитися, бо у нас війна одинадцять років.
Без підтримки того Трампа, над яким у нас так насміхаються, Росія нас захопить і скаже, шо так було.
По-друге, якщо президент Америки так сказав про Канаду, той канал ще, то це означає, що у значної частини американських виборців уже давно були такі ідеї.
Ну так, на рівні поговорити.
І Трамп поговорив...
Кому треба, почули, схвалили.
Тільки українські иксперди засуджують.
Це ж для своїх мовлено ))
Ніка Найз• 10 января в 20:22
Ответ дляИлона_747
та хто те вже згадає?
всі знають, що війну закінчать Трамп разом з Ілоном Маском
Нехай спочатку штраф усім порноакторкам виплалить кабеліна така!
lekon-lekon• 10 января в 20:23
Ответ дляИлона_747
Обіцяв і визнав привселюдно.
Але 2/3 Донбасу звільнив, об*єднав світ навколо України, добився санкцій.
Чоловіки вільно їздили за кондон.
Євробачення прийняли
Були вихідні на свята
Томас отримали
Чонгар замінували
Яких санкцій добився? Просто не було повномасштабного вторгнення, але це не заслуга Порошенко, а нерішучість кацапів. Маніпулятивні вкиди в кожному дописі.
lekon-lekon• 10 января в 20:24
Ответ дляПерезагрузка
В 2014 уже оказалось, что на складах нихрена нет, только числится, а все украдено до нас. Вот тогда и надо было создавать новое вооружение, открывать производство, покупать в кредит и тд, а не разворовывать остатки. И может тогда бы на нас не полезли.
Українці в 2022 до літа воювали тим, ’чого не було на складах’.
Ніка Найз• 10 января в 20:25
У Байдена члєн то вже засох, а Трапм ще мужик огогого!
Мама Никитки-2• 10 января в 20:29
Ответ дляИлона_747
Ні, телевізор з 2022 накручує українців, що наші патрнери нам все повинні давати
І повністю взяти на себе відповідальність за нас
То не телевізор, то здравий смисл людей, що мають критичне мислення і хочаб зародок аналізу. Хто винен в роззброєнні- той зобов’язаний захищати і допомогати. Всім.
Мама Никитки-2• 10 января в 20:30
Ответ дляOlga Zelenyak
Что именно? Разве в предвыборную компанию Трамп не давал обещаний, про которые было изначально понятно что они нереальные?
Типа закончить войну за 24 часа?
А сейчас, когда пришло время выполнять обещанное, он рассказывает, что это невозможно из за Байдена.
В США нет процедуры отзыва избранного президента. Те, кто его выбирал, не могут передумать. Поэтому ему не обязательно им нравится. Нравится надо было перед выборами, а сейчас это не суть важно. Сейчас надо отбивать вложенное в предвыборную компанию и приумножать капиталы.
Ха. В США можливо навіть президент- карний злочинець. Трамп перший у всьому 🤣
автор Илона_747 • 10 января в 20:34
Ответ дляПотужнаПотужність
Украина под внешним управлением, сдали, продали, отдали..просрали. Что Вам не ясно?!
Аргументуйте
Мама Никитки-2• 10 января в 20:35
Ответ дляИлона_747
Ну от він і займається внутрішніми проблемами.
Нас це яким боком стосується?
Нам треба про нашу 11 річну війну думати
А Трамп в Америці розбереться
А як вам, в Україні, прийшло на думку створити тему тлумачення висловів Трампа? Що сподвІгло на погвІг? А головне, скікі? 🤣
Olga Zelenyak• 10 января в 20:37
Ответ дляМама Никитки-2
Там вообще все интересно. Байден помиловал собственного сына. Конфликт интересов? не, не слышали. Трампа присяжные признают виновным, но суд не назначает ему наказание, абы чего не вышло. Миллиардера с действующими бизнесами и собственными бизнес интересами наделяют полномочиями анализировать эффективность гос органов. Тоже куда то конфликт интересов пропал.
Как в том анекдоте: и эти люди запрещают нам в носу ковыряться.
liss• 10 января в 20:38
Ну если брать Трампа и патужных , то первому я явно больше верю , а тем ни на грош .
автор Илона_747 • 10 января в 20:38
Ответ дляlekon-lekon
Дуже багатбо прости олігархів, юридичних осіб.
І це почав ще Обама
Просто якщо ви почали цікавитися тільки в 2022...
І так, всі санкції заслуга Порошенко.
Він тоді іздив і виступав, де тільки можна, і закликав підтримати Україну
ну, якщо ви проснулися тільки в 2022...
Мама Никитки-2• 10 января в 20:38
Ответ дляНіка Найз
Детали: Во время выступления перед губернаторами-республиканцами в своей резиденции в Мар-а-Лаго во Флориде, Трамп заявил, что Путин выразил желание встретиться, и сейчас идет подготовка к этой встрече.

’Он хочет встретиться, и мы готовим это’, – сказал Трамп.
Трамп не назвал конкретной даты проведения переговоров, но подтвердил, что встреча обсуждается.
’Президент Путин хочет встретиться. Он заявлял об этом даже публично, и мы должны положить конец этой войне’, – добавил Трамп, имея в виду войну в Украине.
Кремль пока не комментировал заявление Трампа. Однако пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков накануне заявил журналистам, что если Трамп сохранит намерение связаться с российским правителем после инаугурации 20 января, в Москве это будут приветствовать.
Я думаю це анріал. Хуйло невиіздний. А Трамп зовсім дурників в очах світа буде виглядати, якщо до кацапів попреться.
автор Илона_747 • 10 января в 20:39
Ответ дляlekon-lekon
Українці з 2014 воювали тим, чого не було на складах
Мама Никитки-2• 10 января в 20:40
Ответ дляLudaSHS
У нає давно є копія
Тікі молодша 🤣
автор Илона_747 • 10 января в 20:42
Ответ дляМама Никитки-2
Трамп переживе.
Нам треба думати, як ми виглядаємо в очах світу піся того, як світ нас в 2021 попереджав, а ми робили дороги
NYC• 10 января в 20:43
Ответ дляМама Никитки-2
А чего х..не выездной? Вроде ж ездил недавно куда то...
Мама Никитки-2• 10 января в 20:47
Ответ дляOlga Zelenyak
В штатах немає поняття конфлікта інтересів.
Все інше як в страшному сні відбувається. Но всі чекають що от 22 ціна на продукти впадуть мінімум на 50% і бензин здешевшає.
А, і ще чекають, що нелегалів виженуть 🤣
Особливо смішно це виглядає на ранчо в Техасі, де 80% нелегалів працюють. Там чогось більшість впевнені, що саме його працівників не тронуть. 🤣
Вобщем зазеркальє
Мама Никитки-2• 10 января в 20:50
Ответ дляИлона_747
Трамп переживе.
Якого світу? Того, хто в 24 році в кацапів купив на мільярди нафти і газу?
Мені пофіг. А як вам соромно, то раджу сховатись і не висовуватись 🤣
Мама Никитки-2• 10 января в 20:51
Ответ дляNYC
Куди? В Казахстан? 🤣
А ну пригадайте мені, куди хуйло їздив за останні 2 роки крім Китаю і підкаблучних країн?
Система юстиції США це не юстиція Монголії.
Olga Zelenyak• 10 января в 20:52
Ответ дляМама Никитки-2
Вобщем зазеркальє
Есть конечно у них такое понятие. Причем не только для гос служащих, но и в бизнесе. Оттуда оно к нам и пришло. Я когда то была на семинаре по конфликту интересов и нам даже конкретные кейсы там в пример приводили, как люди ушли в отставки, когда выяснилось, что какие то решения принимались в ситуации действующего конфликта интересов.
Но все течет, все меняется. И очевидные и однозначные вещи становятся не так однозначны и не столь очевидны.
автор Илона_747 • 10 января в 20:53
Ответ дляМама Никитки-2
А той світ нам нічого не винен
У всіх свої проблеми.
Навряд чи їхні люди зрозуміють, коли через якусь там Україну вони залишаться без нафти і нафтородуктів
це в нас наріт мудрий, а там інші люди
_Злата Ibra_• 10 января в 20:55
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ипаш их, Трамп.
Ты будешь первой), трамп сказал
Мама Никитки-2• 10 января в 20:56
Ответ дляOlga Zelenyak
Це інсайдерських інформація.
Немає в штатах поняття конфлікту інтересів. Тут запросто чоловік з дружиною працюють на державу в одному відділі ( умовно) ну і все теж саме в такому ж русі.
А щодо Байдена. То є рішення верховного суду, що все, що зробив президент на посаді не є позазаконом. І відповідальності за це немає.
NYC• 10 января в 20:56
Ответ дляМама Никитки-2
Куди? В Казахстан? 🤣
Вы так и не ответили почему оно не выездной в сша.
Я думала вы намекаете на то, что по здоровью не выездной.
Мама Никитки-2• 10 января в 20:58
Ответ дляNYC
Тому що є рішення суду про арешт. Ще раз, я вам чітко написала, що органи юстиції в США це не юстиція в Монголії.
Мама Никитки-2• 10 января в 21:00
Ответ дляИлона_747
А той світ нам нічого не винен
У всіх свої проблеми.
це в нас наріт мудрий, а там інші люди
В 91 році Україні мала 3 по силі арсенал ядерної зброї в світі.
Тому ох як винен.
А так, повторюю запитання

Чи ви на незручні питання не відповідаєте? З якою ціллю створили тему?
Обгадити Україну і українців?
Olga Zelenyak• 10 января в 21:01
Ответ дляМама Никитки-2
Це інсайдерських інформація.
https://www.akingump.com/en/insights/alerts/presid...
Ну и про Трампа суд принял решение, что наказания ему не будет.
В раше путин будет править вечно тоже чисто по закону. Все согласно Конституции. Чин чинарем. А в ней можно написать все, что угодно. Это же не проблема.
Мы же понимаем, что можно также организовать любое решение суда. Судье даже не обязательно приказывать или давить или платить. Он просто сам поймёт, как надо сделать.
Мир по тихонько сходит с ума.
NYC• 10 января в 21:01
Ответ дляМама Никитки-2
Мус? Насколько я помню отношения мус и сша совсем не простые.
Во всяком случае люди на кого выдал ордер мус, могут ездить в сша.
Дополню сша не является членом мус и не обязана выполнять его распоряжения.
Кудесница полесья• 10 января в 21:04
Ответ дляИлона_747
Мир буде, як українці почнуть воювати і перестануть хотіти на ручки
Воюйте
Мама Никитки-2• 10 января в 21:04
Ответ дляOlga Zelenyak
Мир по тихонько сходит с ума.
Я бачила прес-конференцію судді. Суддя прийняла рішення виключно в інтересах держави. Не може президент країни керувати державою з тюрми. При цьому наголосила, в будь-якій іншій ситуації сидів би рудий Доні, як пересічний.
Через пару днів будуть опублікована інформація Генпрокуратури про заколот 6 січня і про спробу фальсифікації результатів виборів 19 року