Илона_747• 10 января в 19:33

Трамп знає що і для кого каже

Патріотичні патріоти, українські гниди, брехливі українські блогери і журналісти вже сотні разів покритикуваи Трампа.
Які вони розумні і краще знають, ніж мільярдер і двічі президент Америки.
В цьому місці можна сміятися.
Справді розумні збагнули, що, по-перше, то чужі проблеми і треба за собою дивитися, бо у нас війна одинадцять років.
Без підтримки того Трампа, над яким у нас так насміхаються, Росія нас захопить і скаже, шо так було.
По-друге, якщо президент Америки так сказав про Канаду, той канал ще, то це означає, що у значної частини американських виборців уже давно були такі ідеї.
Ну так, на рівні поговорити.
І Трамп поговорив...
Кому треба, почули, схвалили.
Тільки українські иксперди засуджують.
Це ж для своїх мовлено ))
автор Илона_747 • 10 января в 21:05
Ответ дляМама Никитки-2
В 91 році Україні мала 3 по силі арсенал ядерної зброї в світі.
Тому ох як винен.
А так, повторюю запитання
А як вам, в Україні, прийшло на думку створити тему тлумачення висловів Трампа? Що сподвІгло на погвІг? А головне, скікі? 🤣

Чи ви на незручні питання не відповідаєте? З якою ціллю створили тему?
Обгадити Україну і українців?
Окрім ядерки, ще у кожної нормальної країни має бути власна, звичайна армія.
З такою і жодної ядерки не треба.
Хто заважав нам її зробити?
Обама? Трамп? Чи те, що ми дурні?
Тому цей аргументний аргумент про ядерну зброю
Olga Zelenyak• 10 января в 21:07
Ответ дляМама Никитки-2
Я бачила прес-конференцію судді. Суддя прийняла рішення виключно в інтересах держави. Не може президент країни керувати державою з тюрми. При цьому наголосила, в будь-якій іншій ситуації сидів би рудий Доні, як пересічний.
Через пару днів будуть опублікована інформація Генпрокуратури про заколот 6 січня і про спробу фальсифікації результатів виборів 19 року
Но это же абсурд, не правда ли? Разве может в интересах государства его главой быть человек, признанный виновным в совершении тяжкого преступления?
Безотносительно личностей и того, о каком государстве идет речь.
Это бред.
Точно также как бред голосовать против расследования массовых изнасилований несовершеннолетних, как это сделали в Британии. Тоже абы чего не вышло.
В мире происходят какие то соревнования по абсурду.
NYC• 10 января в 21:08
Ответ дляИлона_747
З такою і жодної ядерки не треба.
Хто заважав нам її зробити?
Обама? Трамп? Чи те, що ми дурні?
Так ядерку Украина сама отдала, по своему согласию. Поэтому, да, никто никому ничего не должен. Помагают -спасибо.
Мама Никитки-2• 10 января в 21:10
Ответ дляNYC
Мус? Насколько я помню отношения мус и сша совсем не простые.
Во всяком случае люди на кого выдал ордер мус, могут ездить в сша.
Дополню сша не является членом мус и не обязана выполнять его распоряжения.
Ну штати мають цікаві відносили з МКС. Суд намагався переслідувати американських солдат за злочини. Тому там дуже непрості відносини. І тому римський статут не ратифіковано.
Але є велике АЛЕ! Хуйло визнаний міжнародним злочинцем в справі про викрадання дітей. В штатах Киднеппинг відноситься до особливо тяжких злочинів.
Мама Никитки-2• 10 января в 21:12
Ответ дляИлона_747
З такою і жодної ядерки не треба.
Хто заважав нам її зробити?
Обама? Трамп? Чи те, що ми дурні?
Хто заважав? Всі, починаючи з Буша старшого.
Ви попросіть, хай вам розширять тезиси методички. А то, якось невдобно виходить.
NYC• 10 января в 21:14
Ответ дляМама Никитки-2
Я это все знаю. Я к тому, что если его пригласят в сша, никто его не арестует.
Х..ло признанмеждународным преступником именно мусом, а не судом сша. Любой на кого выдан ордер в гааге является международным преступником.
Поэтому он запросто может полететь в сша. А не ездил он никуда, потому что его никто не приглашает, а не потому что он не выездной.
Мама Никитки-2• 10 января в 21:15
Ответ дляOlga Zelenyak
Это бред.
Погоджуюсь.
В справі трампу суд присяжних ще влітку виніс вердикт- винен. Я думала в розвиненій країні таку людину потрібно знімати з перегонів.
Но тут у Трамп чи присісти, і вже на довічне, або виграти вибори. Всі місцеві аналітики так і говорили. Ну і ніхто не вірив в перемогу Трампа, якщо чесно. Жоден екзіт-пол не показав це.
Мама Никитки-2• 10 января в 21:16
Ответ дляNYC
Да? А чого ж в Бразилію побоявся полетіти? І до Єрдогана боїться?
NYC• 10 января в 21:19
Ответ дляМама Никитки-2
Ну наверно не захотел, я за ним не слежу.
Я написала вам, только потому что вы говорите что он не выездной в сша.
Ну еще есть такой вариант, как воздушное пространство, может с этим связано.
NYC• 10 января в 21:22
Ответ дляМама Никитки-2
Погоджуюсь.
Почему никто не верил? Все америкосы с которыми я общалась, все за трампа были.
Только одна пенсионерка которая на социалке была за демократов.
Впринципе они и сами так говорят, что за демократов в основном социальщики и зеленые и пр.
Вера• 10 января в 21:25
Тут же Трампа ждали как мессию.
Мама Никитки-2• 10 января в 21:26
Ответ дляNYC
Ну то поцікавтесь, як не захотів 🤣
Дуже сумніваюсь, що в штати полетить.
Твоя сусідка• 10 января в 21:28
Ответ дляВера
Тут же Трампа ждали как мессию.
Трамп особисто на Кідстаффі всім обіцяв
NYC• 10 января в 21:28
Ответ дляМама Никитки-2
Ну то поцікавтесь, як не захотів 🤣
Дуже сумніваюсь, що в штати полетить.
Если захочет полетит. Я даже не сомневаюсь, тем более в этом случае ему не нужно пролетать над странами членами муса.
Твоя сусідка• 10 января в 21:29
Ответ дляМама Никитки-2
Список, хто винен Україні, як Тарас колгоспу, розширився
Мама Никитки-2• 10 января в 21:30
Ответ дляNYC
Не знаю, як соціальщиків. В мене таких в оточенні немає. Но вся кацапня, українці були за Трампа. Весь обслуговуючий персонал.
Ті, в кого є освіта і гроші, були за демократів.
І це я у Флориді.
Star39• 10 января в 21:31
Британский актер Джуд Лоу исполнит роль Владимира Путина в фильме Оливье Ассаяса ’Кремлевский волшебник’, об этом артист рассказал в интервью Deadline.

Экранизация одноименной книги Джулиано да Эмполи расскажет историю продюсера Вадима Баранова, который становится политтехнологом российского президента в начале его карьеры. Некоторые наблюдатели отмечают, что прототипом героя стал российский чиновник Владислав Сурков.

Джуд Лоу сыграет Путина в самом начале его президентского пути.
NYC• 10 января в 21:36
Ответ дляМама Никитки-2
І це я у Флориді.
Ну понятно, что у нас с вами разная выборка. Но я реально только одну бабушку пенсионерку знаю, что за демократов.
Кстати из флориды бывший военный, сейчас в Украине, не помню имя, служил в вмс , он говорил что те кто поддерживают Украину ( рус и укр) , и прошел в сша социальные институты , чего то добился в большинстве трамписты ( за что купила, за то и продаю)
Соната любви• 10 января в 21:42
нужно ждать инаугурации трампа, только тогда станет ясным вектор трампа.

сейчас можно все что угодно говорить, обещать и так далее.
tetnes• 10 января в 22:18
А вот и звезда с раше передовицами) прям копіпаст вечірньої мацкви)