Статус Ква• 10 января 2025

Робота аналітиком

Щоб працювати аналітиком,обов´язково мати фінансову,економічну освіту?
Чи можна просто мати аналвтичні якості,знати ексель,інші програми?
Анти-анонім• 10 января 2025
Обовязково , якщо хочет влаштуватися у гарну компанію
З вишневого садка• 10 января 2025
Аналітик - це широке поняття, приблизно як менеджер чи як вчитель.
Що саме та як ви зібралися аналізувати, не маючи відповідної фахової освіти?
Знання ексель та інших програм - це лише інструменти, не більше.
Кумедний ґудзик• 10 января 2025
’мати аналвтичні якості’
3@йk@• 10 января 2025
Не обовʼязково, я працювала , але специфічна область
автор Статус Ква • 10 января 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Наприклад,аналітик продаж
З вишневого садка• 10 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Наприклад,аналітик продаж
І як ви збираєтеся аналізувати продажі без економічної (чи хоча б близької до неї) освіти?
Там-тарарам• 10 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Наприклад,аналітик продаж
Якщо там невеличка компанія, то хто буде платити за аналітику. Якщо велика компанія, то хто вам довірить великі гроші? Що ви зібрались аналізувати і як прораховувати?
автор Статус Ква • 10 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Ну так видно ж,наприклад,по регіонах,по менеджерах,де більше продаж,впр,зведені таблиці,формули,все можна проаналізувати
Там-тарарам• 10 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Це менеджер, не аналітик.
З вишневого садка• 10 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Як, не маючи відповідної освіти, ви зможете це проаналізувати правильно? Зробити правильні висновки на основі цього всього?
Якщо на рівні подивитися на графік чи таблицю та знайти найбільше число в рядку чи колонці - то вибачте, для цього не потрібно заводити аж цілого окремого аналітика.
Там-тарарам• 10 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Аналітики займаються іншим. Вони розробляють проекти що мають заробити ще більше грошей.
З вишневого садка• 10 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Аналітики є дуже різні насправді. Чистих ’аналітиків’ не існує, хоча посада може так і називатися. Але всі вони спеціалізовані в якісь сфері.
автор Статус Ква • 10 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Це менеджер, не аналітик.
Менеджер продаж-продає
Менеджер закупівлі-купує
А це менеджер чого?
Там-тарарам• 10 января 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Аналітик це середньо між економістом та маркетологом. Ще знаю аналітиков з вишмату.
Там-тарарам• 10 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Менеджер продаж-продає
Менеджер закупівлі-купує
А це менеджер чого?
Як нема грошей на алґналітика з освітою, то в компанії всі аналітики. Кожен своє аналізує.
Мона_Лиса• 10 января 2025
Автор, Ваш талант к аналитике виден невооруженным глазом!
Не каждый аналитик додумается пойти на советчицу собирать данные - все аналитики привычно пойдут изучать вакансии на предмет требований в позициях аналитика, нулевой креатив
Свій варік• 10 января 2025
Аналитик чего?
Я работаю на заводе и у нас есть вакансия аналитик. Это имеется ввиду что человеку (аналитику) все контролёры пересылают все дефекты продукции выявленные на смене, а аналитик их вносит в таблицу и ежемесячно пишет сводку как он считает в чём могли быть причины брака, а потом раз в несколько месяцев даёт рацпредложения.
Конкретно для нашего аналитика важно иметь техническое образование. Если есть другое - то хорошо, но оно не обязательно в дополнение к техническому.