Фиона Шрековна• 10 января в 20:41
Хто розуміється на фотоапаратах
Чи можна ще на цей фотоапарат зробити класні фото? Лежить вже декілька років, не вмію там ні режим правильно виставити, нічого
Коли фотографую, то якість звичайно краще ніж на айфоні, але постійно фото виходять дуже темні фото
Якщо хтось знає, як правильно виставити налаштування та режими?
к.Буланова• 10 января в 20:58
В ньому є автоматичний режим.Є інші.Фоткайте в автоматі.Але объектив досить темний.Тому на вулиці при денному освітленні буде норм,а от в приміщенні фотоапарат буде тримати довгу видержку,і якщо будете рухати його,то будуть змазані фото.
Навчиться фотографувати ,легенько натискаючи кнопку.Будуть якісніші.
Взагалі до нього є інструкція.Скачацте і почитайте.Там доволі все популярно роз´яснюють.З малюнками і прикладами
к.Буланова• 10 января в 21:03
Він може робити якісні знімки.Ви щось робите не так.Розберіться.Інструкція там дуже детальна,з малюнками.Я тільки що подивилася Безліч режимів.
Залізний занавіс• 10 января в 21:46
Повинні бути відео на ютубі,треба приділити трохи часу,в мене був такий,фото дуже гарні,великий зум,знімала в режимі Р.