Чумачечая Весна• Изменено 10 января в 23:48
Розгадала секрет чому американці здебільшого товсті
Машина+ фас фуд+спокійне життя та безтурботне життя
А в нас фас фуд- машина ,можливо велосипед чи мопед в кращому випадку або топай сам
Бідність та війна
Закуйовджена життям• 11 января в 14:11
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров´я (ВООЗ), рівень ожиріння в Україні та США є досить високим.
В Україні, за даними досліджень останніх років, близько 25% дорослого населення має ожиріння.
У США ця цифра набагато вища — близько 40% дорослих страждають на ожиріння.
Ці показники можуть варіюватися залежно від джерела та часу збору даних, але загальна тенденція вказує на високий рівень ожиріння в обох країнах.
По данным Министерства здравоохранения Украины, на 2023 год около 59% взрослых украинцев имеют избыточный вес, и почти 25% из них страдают ожирением. Это выше среднемировых показателей, где ожирением страдают около 8% населения. Такая ситуация вызывает обеспокоенность, поскольку избыточный вес и ожирение повышают риск развития хронических заболеваний, включая сердечно-сосудистые заболевания и диабет II типа.