Своего не предлагать• 11 января в 10:21

Приставали військові

Поверталась додому, на зупинці підійшли троє, один стояв і курив трохи далі, двоє близько підійшли, всі вдягнені в військову форму. Почали розмову, розпитувати куди їду і як мене звати, пропонувати їхати з ними, щоб добре провести час. Один називав «Кісою», відповідала стримано, що я одружена і не цікавить це. Один з них поклав руку на плече, і почав гладити шию, я відступила, він підійшов. Говорив зверхньо, що йому ще не відмовляли і подібне. Приїхала маршрутка, вийшли люди і я швидко пішла за ними, зайшла в АТБ і бродила там ще майже годину. Потім вже повернулася додому. Майже не спала( гидко це все. І нікому пожалітися
рукиЖимолости• 11 января в 10:40
Ответ дляСвоего не предлагать
Один з них це зробив. Рукою провів по шиї, так
Вам не вистачає експресії.
Далі можете не напружуватися
Ніка Найз• 11 января в 10:40
С военными можно было и согласиться! Поди не гопники же какие!
автор Своего не предлагать • 11 января в 10:41
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви шо, в бункері були? Поліцію чому не викликали?
Навчіться тролити
Поліцію викликати коли? Коли спитали куди їду і почали розмову? Коли вже один з них торкнувся, я відійшла і вже їхала маршрутка, вийшли люди і я пішла з ними.
Міряно-переміряно• 11 января в 10:41
Ответ дляСтрекоза любви
Я не хочу шеймити автора, бо в житті все буває все ж таки. Але якщо вона тріль та безсовісний провокатор, то сподіваюся, що колись життя її провчить.
Та троляка. Я б вже верещала так,що тікали ті “війсьеові» ,аж гай шумів. А вона стоїть і слухає,як хтось її гладить. Та просто піти звідти. Не в пустелі ж зупинка
Та_все_ок_будет• 11 января в 10:41
Ответ дляСвоего не предлагать
Спасибі хоч хтось зрозумів
Ви правильно зробили! Головне впевнено говорити, не демонструвати страх, чемно, спокійно і при першій нагоді йти геть, бажано з людьми
Ніка Найз• 11 января в 10:42
Автор упустила такой шанс! Его женщины всю жизнь ждут.......
автор Своего не предлагать • 11 января в 10:42
Ответ дляНеместная Я
А как же атб, машины проезжали, на каждой остановке киоск
Атб трохи далі, до нього ще йти. Який кіоск ?це ж не Київ
Міряно-переміряно• 11 января в 10:43
Ответ дляСвоего не предлагать
Спасибі хоч хтось зрозумів
Ви з людьми пішли в АТБ а без людей зробити цього не могли? 😂
рукиЖимолости• 11 января в 10:44
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ви теоретик початківець
Голова колгоспу• 11 января в 10:44
Ответ дляРассказница
Знаю, що може бути все що завгодно в цьому житті. Але це така ситуація, яку я якщо не побачу сама, то не повірю.
Один ще повірю, а що троє військових, і всі троє довбойо...би-не вірю. Ще жодного такого не зустрічала.
Всему свое время.
Когда они массово вернутся - тогда и увидите
Та_все_ок_будет• 11 января в 10:44
Ответ длярукиЖимолости
Ви теоретик початківець
З чого ви взяли
Пускаю бісики• 11 января в 10:44
Я тоже боюсь и опасаюсь людей в военной форме
Ніка Найз• 11 января в 10:44
Ответ дляПускаю бісики
А в полицейской?
ТебеОноНадось• 11 января в 10:44
Я працюю з військовими, ніколи не було такого, якщо це людина твереза. Якщо пʼяна- буває всяке, але і пʼяні цивільні таке ж роблять. Носіть з собою балончик газовий.
автор Своего не предлагать • 11 января в 10:44
Ответ дляБідося
Чого ви так довго чекали?

Сюдячи з того, що ви написали там такий довгий монолог був.
І третього здалеку ви встигли роздивитися.

Мене б вже після пропозиції *гарно провести час* вітром здуло б з тієї зупинки. Або скочити б в першу ліпшу маршрутку. Чи вже б до натовпу чи магазину йшла аби не залишатися з ними.

Що чекали ви?
Першу і дочекалась. Вам здається, що довго, по суті то були хвилини. Третього не роздивилась
рукиЖимолости• 11 января в 10:45
Ответ дляТа_все_ок_будет
З чого ви взяли
З ваших порад
Пускаю бісики• 11 января в 10:45
Ответ дляМіряно-переміряно
А чого ви просто не пішли звідти? Троляка
Человек ждал транспорт домой
Ніка Найз• 11 января в 10:45
Ответ дляПускаю бісики
А в белых халатах боитесь мужчин?
ЯяяКакаджамбо• 11 января в 10:45
Ответ дляСвоего не предлагать
Автор, все може бути, на початку війни проскакувала інформація для жінок, як захистити себе під час війни від зґвалтування і т д., там були дуже гарні поради, якщо ви дійсно налякані, у вас психологічна травма, ви переживайте, ви цю інформацію знайдете і прочитаєте, нехай ніколи ця ситуація не повториться.
Стрекоза любви• 11 января в 10:45
Ответ дляМіряно-переміряно
Я б теж так вчинила, сказала, що вибачте треба йти і пішла б.
Та_все_ок_будет• 11 января в 10:45
Ответ длярукиЖимолости
З ваших порад
Пишіть свої
Ніка Найз• 11 января в 10:45
Ответ дляТебеОноНадось
Газ на алкашей не действует!
Голова колгоспу• 11 января в 10:46
Ответ дляКидстаффовка
Це також не значить, що вони військові.
ТЦК-шники легко
Скажений гудзик• 11 января в 10:46
Ответ дляРассказница
У нас на дачах жили военные, их поселили в пустые дома для реабилитации, после ранений и т д. В мед пункте дачном их принимал врач. А так они просто жили. Они бухали, орали и тоже приставали к людям. Мы мимо шли в магазин с дочкой, ей 14 мне 48, им все равно, зазывали на шашлык и хорошо провести время. Муж лежалив больнице на операции, отделение общей хирургии. Были палаты с военными , они не по болезни, а с мелкими ранениями или просто отдыхали. Холодильники в коридоре общие забиты были их бухлом и едой. Постоянно пьяные. Меню разное у обычных и у них, так как разное финансирование. Так простым на обед давали оставшуюся еду военных, она лучше. Так как тех сами ходили за водкой и закуской , больничное не ели
Міряно-переміряно• 11 января в 10:46
Ответ дляПускаю бісики
Человек ждал транспорт домой
Але ж з людьми вона таки пішла,а не сіла в маршрутку.
Ой, заплуталась автор😆
автор Своего не предлагать • 11 января в 10:46
Ответ дляМіряно-переміряно
Так. Було страшно йти самій, якщо б пішли за мною.
Ніка Найз• 11 января в 10:47
Ответ дляГолова колгоспу
ТЦК-шники легко
100 проц! У них привычка к мужикам приставать! Может спутали в темноте или думали гэй!
Міряно-переміряно• 11 января в 10:47
Ответ дляСвоего не предлагать
Ой,всьо. Нудно тут.
Пускаю бісики• 11 января в 10:47
Ответ дляМіряно-переміряно
Уйти от толпы людей, чтобы увязались за ней? Ну вам сколько лет??
ТебеОноНадось• 11 января в 10:47
Ответ дляНіка Найз
Газ на алкашей не действует!
Якби сама не пробувала- не писала б, діє.