Своего не предлагать• 11 января в 10:21
Приставали військові
Поверталась додому, на зупинці підійшли троє, один стояв і курив трохи далі, двоє близько підійшли, всі вдягнені в військову форму. Почали розмову, розпитувати куди їду і як мене звати, пропонувати їхати з ними, щоб добре провести час. Один називав «Кісою», відповідала стримано, що я одружена і не цікавить це. Один з них поклав руку на плече, і почав гладити шию, я відступила, він підійшов. Говорив зверхньо, що йому ще не відмовляли і подібне. Приїхала маршрутка, вийшли люди і я швидко пішла за ними, зайшла в АТБ і бродила там ще майже годину. Потім вже повернулася додому. Майже не спала( гидко це все. І нікому пожалітися
Голова колгоспу• 11 января в 10:53
Ответ дляНіка Найз
Щупав кольця Венери!
Нет, щитовидку проверял
сказочное_Бали• 11 января в 10:53
Ответ дляРассказница
Знаю, що може бути все що завгодно в цьому житті. Але це така ситуація, яку я якщо не побачу сама, то не повірю.
Один ще повірю, а що троє військових, і всі троє довбойо...би-не вірю. Ще жодного такого не зустрічала.
Да, да!!! Невозможно такое, если лично вы не видели. И взрослые мужчины к детям не пристают, разве ж возможно такое, и педофилов в семье не существует! И мужчины женщин не бьют, у мужчины же рука не поднимется на женщину, точно.
П.С. работала одно время в воинской части-быдла очень много, приставали у женщинам только так и очень по-хамски. Реакция руководства ’Ха-ха, ну они же мужчины, это нормально, ачетакова’.
А сейчас сколько тцк-шников, которые тоже форму напялили и ходят царями, матерят людей, избивают.
Очнитесь, не поверит она...
Ищу Аленя• 11 января в 10:53
Ответ дляНіка Найз
Приезжайте к нам на ХТЗ после 22.00! Мы вас научим самообороне для женщин!
Я з Миколаєва, так що не актуально))
Ответ дляНиф_ниф
Как мило вы идеализируете. Вы слышали о девушке 18 лет беременной, которую вот такой «идеал» убил и на куски разрезал? И что интересно, изначально в новости был опущен тот факт, кто он. Это уже потом вылезло, так как люди начали писать кто он и что он.
Военные шо не люди! Я не поняйла!
Скажений гудзик• 11 января в 10:54
Люди насмотрелась по марафону выбритых лощеных ’ военных’ и думают все такие котики. Я подписана на мебельщика из Харькова, он воюет и выставляет иногда что они делают с пленными. Оно конечно смешно и их понимаешь. Но как такие люди будут себя вести потом мирное время?
Своего не предлагать
• 11 января в 10:54
Ответ дляМіряно-переміряно
Але ж з людьми вона таки пішла,а не сіла в маршрутку.
Ой, заплуталась автор😆
Ви не розумієте? Як би я сіла, вони в сіли зі мною, потім ще б вийшли біля мого дому ??. На зупинці більш людей не було. Вийшли люди і йшли до атб. Я пішла з ними. Невже так важко.
Подтяжка• 11 января в 10:55
Ответ дляСтрекоза любви
Гладив шию? Автор, не боготворю військових, бо знаю, що вони повністю демонструють весь зріз суспільства, люди є дуже різні.
Але історія для мене звучить дивно. В мене за все життя не було таких знайомств, щоб 3 чоловіка на зупинці почали чіплятися ще й шию гладити🧐
То вы в Мариуполе с 2014 года не были.
Цигарний шланг• 11 января в 10:55
Порядні жінки кидають таких козлів, а всяка шушара підбирає, бо ведеться на високу зарплатню. Тому багато розлучень
сказочное_Бали• 11 января в 10:55
Ответ дляСтрекоза любви
По вашей логике, если вас ни разу не насиловали, изнасилованных женщин не существует? Такие твари как раз группами и ходят.
Голова колгоспу• 11 января в 10:55
Ответ дляНесемо світло разом
Всім хто пише гидоту жінці, до якої приставали, зичу самим попасти в таку ситуацію. Тоді може до вас дійде як це страшно і огидно.
При том что страх часть людей парализует...
Это про тупые вопросы - чего стояла, чего не ушла, чего полицию не вызвала?!
Своего не предлагать
• 11 января в 10:55
Ответ дляБідося
А залишитися з ними один на один не страшно було?
Страшно. Але то було хвилини. І бігти одній теж страшно
Ниф_ниф• 11 января в 10:55
Ответ дляНіка Найз
Военные шо не люди! Я не поняйла!
Люди. В том то и дело. И эти люди нуждаются в 99% в помощи специалиста э в лучшем случае, а в худшем - серьезном лечении психики. А вся идеализация нынешняя обернется бедой для общества.
Міряно-переміряно• 11 января в 10:55
Ответ дляСвоего не предлагать
Важко,автор,важко писати тролячі теми. Бо треба мати хист до цього
Стрекоза любви• 11 января в 10:56
Ответ дляСвоего не предлагать
Щоб вас так провчило
Висловила свою думку. Це форум, який кишить різними провокаторами. Враховуючи, що ви ще й під анонімом написали. Тобто, сьогодні ви в Німеччині в одній темі, завтра військовий гладить по шиї на зупинці. Зрозуміло, що у людей можуть бути сумніви.
І, доречі, я зазначила, що шеймити вас не буду, можливо ви не розумієте значення слова?
Але якщо ви дійсно тріль, що теж не виключено, то не я вам суддя…
Ищу Аленя• 11 января в 10:56
Страшно читати, як жінки обесцінюють страх бути згвалтованою, або і вбитою, та виправдовують агресорів. Люди добрі, куди ми котимось.
Голова колгоспу• 11 января в 10:56
Ответ дляСтрекоза любви
Я не хочу шеймити автора, бо в житті все буває все ж таки. Але якщо вона тріль та безсовісний провокатор, то сподіваюся, що колись життя її провчить.
Не хочу, но БУДУ
ЯяяКакаджамбо• 11 января в 10:56
Ответ длярукиЖимолости
Що за х@@@ю ви пишете, ви хоча б один випадок нападу українського війського на жінку для згвалтування знаєте?
То поради були для іншого
Ніколи не треба бути такою самовпевнеою, згадайте Оксану з Миколаєва, яку зґвалтувати і спалили, і таких випадків тьма, військова форма не захищає жінку, хто б то не був чи наш чи ворог, книжки читайте історичні, там багато таких випадків.
Своего не предлагать
• 11 января в 10:57
Ответ дляМіряно-переміряно
Зупинка і АТБ в пустелі,мабуть. Ні машин,ні людей. Тиша навкруги
Атб одне за 10 хвилин пішки.людей я дочекалась, коли приїхала маршрутка
Міряно-переміряно• 11 января в 10:57
Ответ дляИщу Аленя
Чому ви вирішили, що історія правдива? І куди ми котимось?
Пускаю бісики• 11 января в 10:57
Ответ дляСвоего не предлагать
Автор, не удивляйтесь. Задрочить автора это норма здесь, а если ещё и военные фигурируют, то красная тряпка для советчиц. Будьте осторожны и удачи вам🌹☕🍫
Ниф_ниф• 11 января в 10:58
Ответ дляСкажений гудзик
Смешно? Вы серьезно?
Своего не предлагать
• 11 января в 10:58
Ответ дляБідося
Ви цього не знаєте.
В маршрутці водій і люди.
Вони при них продовжили б ?
В маршрутці водій і люди.
Вони при них продовжили б ?
Перевіряти не хотілось би, і не факт, щоб хтось заступився
Сонечко• 11 января в 10:58
Интересная тенденция прослеживается: почти каждый день статьи про то, какое быдло и выродки военные 🤔
сказочное_Бали• 11 января в 10:59
Ответ дляСкажений гудзик
Вот это точно. Привыкли к ТВ военным типа Буданова или Билецкого, с красивой речью, выдержанных и тех, которых в промо ролика показывают, как они идут и людям кланяются, детям улыбаются. И думают, что все такие.
А реальность другая.
ЯяяКакаджамбо• 11 января в 10:59
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Ну так автор сама винна , що жінкою народилася і ввечері їде додому.