Леся Українка• 11 января 2025

Термобелье из шерсти, где купить?

Подскажите, пожалуйста где купить/заказать мужское термобелье из шерсти? Нужно для работы в холодном помещении.
AnnaOst• 11 января 2025
Я купила в підлітковому відділі h&m, ще у мене є кіфа українського виробництва
Перша скрипка• 11 января 2025
Norheim
Готова до другої• 11 января 2025
Магазин Gorgany.
Зубачистка• 11 января 2025
Ответ дляAnnaOst
І як якість Kifa?
Шукаю чоловіку, вовняну, не за всі гроші світу.

Він у війську, постійно мерзне, хоча купила кілька гарних темпом комплектів.
Леді Душка• 11 января 2025
Ответ дляЗубачистка
І як якість Kifa?

спробуйте йому хімічні грілки
AnnaOst• 11 января 2025
Ответ дляЗубачистка
І як якість Kifa?

Нормальна. У мене йому вже кілька років, перу в пральній машинці і сушу в сушильній. Це те де 40 відсотків шерсті. H&m тепліше, там 100 відсотків вовна, але його перу тільки на режимі вовна і в сушарці не сушу
Молчалка• 11 января 2025
в Декатлоні подивіться. ще хороші термокомплекти у Uniqlo
Зубачистка• 11 января 2025
Ответ дляЛеді Душка
спробуйте йому хімічні грілки
Так, дякую.
Передала вже.

Не завжди пам´ятає користуватися
З термобілизною простіше, одяг і забув.
Я не в теме• 11 января 2025
Ответ дляПерша скрипка
Norheim
Брала леггинсы от Норгейм. Полиестер, во первых. Во-вторых, покатались быстро и ужасно. Зря вы их советуете .
Перша скрипка• 11 января 2025
Ответ дляЯ не в теме
Полиэстер и шерсть это разные вещи. Я советую именно мериносовое термо их, моему уже 3 года