Сумчатая кошка• 11 января 2025
Які книжки ви радите читати перед сном з дошкільнятами?
Оченьценная• 11 января 2025
Мне нравится ’Мишеня Тім’, сборник сказок из нашего детства, ’Улюблені вірші’. Но у меня 1,5 малому, читаю пока больше для себя.
Володарка мрій• 11 января 2025
Мене на довго не вистачило. Одне й те саме просила читати щодня. Виручили аудіоказки. Колобок дуже довго був в топі)
Принцепесочка• 11 января 2025
Одри Пенн - Поцелуй в ладошке
Деби Глиори - Непогода и Что бы ни случилось
Ютта Лангройтер - А дома лучше и Вместе лучше
Серия про Петсона и Финдуса
Все это есть на украинском тоже
Серия про Петсона и Финдуса
Все это есть на украинском тоже
Однозначная• 11 января 2025
Ой, що ми тільки не читали, і класику, і сучасні книжки, і казки. Бібліотека поруч, там книжок на любий смак. Але зазвичай обирала книги свого дитинства, були і виключення, Петсон і Фіндус, наприклад, стали приємним відкриттям.