Пушап Мі мі• 11 января 2025
Сколько сейчас длится развод?
Есть ребёнок 6 лет
Гомосноб• 11 января 2025
Були випадки, коли це продовжувалося 1 день - у спрощеному провадженні. Найбільше - два-три місяці, якщо всі згодні.
Котики-муркотики• 11 января 2025
Ответ дляТреба підробіток
Два засідання суду, десь півроку
Это если он согласен. Если нет, и не будет являться на заседания, то автоматически разведут после третьего. А если будет ходить и морочить голову судье, то до бесконечности может длиться.
Дверной_Проем• 11 января 2025
Мінімум 2 місяці, якщо всі згодні. Після подачі заяви засідання назначають через місяць і ще місяць рішення вступає в силу.
Гомосноб• 11 января 2025
Ответ дляТреба підробіток
То не мене питайте, а суддю
Ви ж були там присутні, знаєте підстави для відкладення засідання? Вас і запитала
Треба підробіток• 11 января 2025
Ответ дляГомосноб
Ніяких особливих підстав не було
Сказала, наступне засідання тоді то
Все.
Сказала, наступне засідання тоді то
Все.
Гомосноб• 11 января 2025
Ответ дляДверной_Проем
А чому через місяць? Чи Ви про власний досвід розповідаєте?
Гомосноб• 11 января 2025
Ответ дляТреба підробіток
Ніяких особливих підстав не було
Сказала, наступне засідання тоді то
Все.
Сказала, наступне засідання тоді то
Все.
Дивно. Ви самі були чи з адвокатом?
Треба підробіток• 11 января 2025
Ответ дляГомосноб
Дивно. Ви самі були чи з адвокатом?
Адвокат допомогав з позовом, на засіданні не був
Холодная каша• 11 января 2025
Від 2 місяців до 6. Ще буває, що суд дає строк на примирення. А відповідач може ще оскаржувати рішення до апеляційного суду
Гомосноб• 11 января 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Не сможет это длиться до бесконечности, это не тот вид спора, в котором будут учитываться доводы. Брак - это воля двух сторон. Если уже дети/алименты/место жительства/ график общения, тогда да
Дверной_Проем• 11 января 2025
Ответ дляГомосноб
Власний досвід і не тільки мій.
Гомосноб• 11 января 2025
Ответ дляХолодная каша
А чим зумовлена цифра від 2 місяців? Це якась норма чи Ви з власного досвіду розірвання шлюбу пишете?
Гомосноб• 11 января 2025
Ответ дляДверной_Проем
Власний досвід і не тільки мій.
Ну то Ви так автору і пишіть в мене було так, а в моєї подруги ось так, а то Ви так написали, неначе це чимось передбачений строк. Це статися і за 1 день може
Дверной_Проем• 11 января 2025
Ответ дляГомосноб
На сайті юридичних консультацій читала, що перше судове засідання назначається не раніше ніж через місяць.
Гомосноб• 11 января 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ця інформація не відповідає дійсності
ЯНаПэПэ• 11 января 2025
У меня было так: в феврале подала заявление, в дії прийшло уведомление где то через месяц,что дело принято к рассмотрению в порядку,,спрощеного провадження,, без виклику сторін,т.к мой муж не жил по прописке,то уведомление никакие он не получил,хотя я его и предупредила,что подала,но он не поверил.Далее в апреле пришло решение суда о разводе,в мае вступило в силу.Т.е не было никаких заседаний.
Холодная каша• 11 января 2025
Ответ дляГомосноб
Я адвокат
Гомосноб• 11 января 2025
Ответ дляХолодная каша
Я адвокат
Я теж. Можете дати посилання на норму ЦПК?
Холодная каша• 11 января 2025
Ответ дляГомосноб
Ст. 157 цпк пише про строки розгляду
Але автору я пишу зі своєї практики і клієнти це питання задають, щоб розраховувати на подальші дії
Гомосноб• 11 января 2025
Ответ дляХолодная каша
Ст. 157 цпк пише про строки розгляду
Ну то Ви так і пишіть, що це з Вашого досвіду - це мінімум два місяці. А то Ви так стверджувально написали, наче ці строки десь чітко зазначені. З мого досвіду - це траплялось і за один день у спрощеному провадженні за наявності визнання відповідачем позову. Тому, досвід існує різний, а чітких строків немає - не в мінімум, не в максимум. Гарного вечора Вам 🎄