Летюча помилка• 11 января в 19:03

Проблемна зона. Під пахвами. Так буває?

Зайвої ваги не має.
Харчування тільки корисне.
Спорт кожен день роками( без пропусків ) і ось ця зона під пахвами завжди печаль. 😥
Кросівки оригінал• 11 января в 19:20
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви в курсі, що руки тих, хто займаються постійно в залі і не мають зайвої ваги мають інші руки.
У дівчини видно що присутні силові тренування
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:20
Ответ дляЛетюча помилка
Я можу підняти 50 кг, лежачи, руками від підлоги, а ви пишете, нема мʼязів
Побійтесь чорта 🤓
І що вам це дає, якщо у вас внутрішня частина руки провисає?
Дама-мадама• 11 января в 19:20
Ответ дляЛетюча помилка
Я не маю бажання сухого рельєфу
Ну тоді живіть спокійно з вашими складочками
автор Летюча помилка • 11 января в 19:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Я до того, що мʼязи є і тренувань у мене достатньо, так провисання є, але то не від нестачі спорту
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:21
Ответ дляДама-мадама
Може м´язи і є, але на них забагато жиру для вашого бажання сухого рельєфу
Саме так.
Якби руки були більш сухіші, то не було б тої проблеми, яка хвилює автора
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:22
Ответ дляКросівки оригінал
Видно лише по нижній частині тіла.
Все
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:22
Ответ дляЛетюча помилка
Ну от воно все повʼязано
+ скоріше за все потрібно робити спец вправи, а не просто знімати штанги
празники не помню• 11 января в 19:23
Ответ дляЛетюча помилка
А від надмірного харчування.
автор Летюча помилка • 11 января в 19:24
Ответ дляпразники не помню
А від надмірного харчування.
Я не переїдаю норму калорій, в цьому точно не проблема
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:26
Ответ дляпразники не помню
А від надмірного харчування.
++++++
ЭмчЭндЭм• 11 января в 19:26
Ответ дляЛетюча помилка
Так, воно. Лікарі ніколи нічого не казали. Чим то мені загрожує ?
У мене таке саме. Ви перетягуєте білизною і тому так. Якщо вільніша білизна цього небуде
автор Летюча помилка • 11 января в 19:26
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну от воно все повʼязано
Я роблю спец вправи😂 і не переживайте за мою фізичну підготовку, це точно не від нестачі вправ
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:27
Ответ дляЛетюча помилка
Я взагалі за вас не хвилююся :)
празники не помню• 11 января в 19:27
Ответ дляЛетюча помилка
Що ви тоді від нас хочете? Я не кажу, що у вас надмірна вага, але худою ви не виглядаєте. Спробуйте трохи схуднути і провисання зникнуть.
автор Летюча помилка • 11 января в 19:27
Ответ длясладкий_ноябрь
++++++
🤪
Чаклунка-ведунка• 11 января в 19:28
У мене була зайва долька молочної залози, прооперувала перед вагітністю про всяк випадок. Краси це не додало, шрам залишився. Там місце таке - не зафіксуєш, постійний рух.
Автор, забийте, ви в прекрасній формі.
автор Летюча помилка • 11 января в 19:29
Ответ дляпразники не помню
Я не хочу худнути, вага в нормі
автор Летюча помилка • 11 января в 19:30
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Автор, забийте, ви в прекрасній формі.
Одна долька? Чи дві дольки? Навіщо оперували ?
празники не помню• 11 января в 19:30
Ответ дляЛетюча помилка
Я не хочу худнути, вага в нормі
Тоді не прискіпуйтесь до себе.
Шопингмонстр• 11 января в 19:32
Боже, это просто возрастное) перераспределение жира такое, рано или поздно происходит у каждой взрослой женщины, это нормально. И нет, накачать это место нельзя, только в целом сушиться, но тогда будет просто кожа висеть. Либо липосакцию делайте, если уж прям совсем загоняет эта тема.
Чаклунка-ведунка• 11 января в 19:34
Ответ дляЛетюча помилка
Дві, одна була помітно більше. Її і видалили. Я боялась, що там може молоко утворюватись чи щось таке. Лікарі погодились, що треба видалити. І там таки була фіброзна тканина.
У вас вони дуже маленькі. Сходіть на узі пахв, стане зрозуміло. а раптом там справді ловушка для жиру.
Другу не видаляла , доречі, так, спостерігаю.
автор Летюча помилка • 11 января в 19:34
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Дякую величезне