’Нам не взять никакие города,пора признать,и не мечтаете об Одессе,давайте реально смотреть,по линии соприкосновения остановка и что наше-то наше.’Готовит раша пропаганда своих терпил с такому сценарию .
Ответ дляlilu1990
Чого ви до трампа придовбались з тим нато
Європа 25 років кормила путіна, снабжала його грошима, піднімала його значимість, відмовлялась від мілітаризації. Меркель розвалила бундесвер, Франція єдине чим займалась це дерибаном в Африці, впк недієздатне. При цьому більшість членів нато не платили в общак гроші. По кожному питанню люба держава член нато відкриває рота і п-здить своє важне мнєніє. А тепер - сша, спаси нас.
До вас би прийшла ця вся голота, яка стільки років знімала вершки з росії, не ділилася надприбутками і вимагала би від вас виконання 5 статті. Нато це велика неповоротка роздута бюрократична машина. Шо б ви відповіли всім тим ніщебродам і тупням які розвалили власне впк і не переживали за свою безпеку, надіючись на чудо?
со всем согласна кроме того что страны ’не платили взносы’, это неправда, но качественно вброшенный фейк
Ответ дляlilu1990
Росія уже готується до другого раунду.
Уже будується сітка залізниці у Мелітополі та всіх окупованих містах. Логістика, плюс такі плацдарми як покровськ
А ми ушами хлопаємо
так не ’’уже’, они изначально встраивали железку в свою систему. Поэтому 2-5-7 лет и это свалится на голову может быть уже не нам, а нашим подросшим детям
Ответ для-Инга-
Фейк вброшений трампом? Ну та він гроші вміє рахувати. Хіба тільки зараз трамп став тероризувати нато? Він ще до війни це робив, натякаючи що нато абсолютна профанація і тримається тільки на добрій волі сша
Ответ дляlilu1990
да, именно так. А вы ни разу в его речах не встречали тезы утина??)
Mrs.Ochmonek• 11 января в 23:52
Ответ дляrybka21
в нас людей нема для цього
було терпіння і наполеглівість і вмотивованість восени 22 року. і люди були.
але нам не дали перемолоти їх до критичної позначки
Дух важливіший. Якщо тил деморалізований, то перспективи такі собі.
Ответ для-Инга-
оборонний бюджет США у розмірі 860 мільярдів доларів більш ніж удвічі перевищує оборонні бюджети всіх інших членів НАТО, разом узятих.
Серед інших країн-членів, які витрачають понад 2 відсотки свого ВВП, — Естонія, Литва, Румунія і найновіший член НАТО, Фінляндія, яка приєдналася до Альянсу торік (варто зазначити, що більшість країн з великими витратами мають національні закони або політику, які вимагають 2% видатків на оборону відповідно до цілей НАТО).
Країни, розташовані далі від Росії, частіше витрачають менше 2%. Деякі з них — зокрема Німеччина, Італія і Канада — витрачали значно менше, ніж передбачено, незважаючи на те, що мають великі економіки і ВВП, що перевищує 1 трильйон доларів.
Ответ длячаревна
Она ещё сказала, что военные ЗСУ зашли на территорию россии в курскую обл и выкрали людей, намекая на кндровцев.
Ну, а те как всегда, приехали на учения
Ей верить, такое себе. Эта тв@рь будет на белое чёрное говорить и заставлять верить
Ну, а те как всегда, приехали на учения
То скабєєва, ви ж не забувайте, шо там країна ідіотів, там ще є кому ляпати своїм чорним язиком
Mrs.Ochmonek• 11 января в 23:56
Ответ дляrybka21
коли комплектація бригад 30%, то дух не допоможе
Як раз тому і 30%, що цілеспрямовано деморалізується тил.
Mrs.Ochmonek• 12 января в 00:03
Ответ дляrybka21
та нє, там свої питання.
Просте питання: що більше дратує українціав - продажні суди, які наприклад випускають зрадників, місцеві органи влади , які за мільйони висаджують клубочки , фсбешникам в рясах, які далі на своїх мерседесах їздять по столиці і далі роблять свою чорну справу на користь ворога, чи ТЦК? І перед очевидною відповіддю можна проаналізувати ’ роботу’ ЗМІ в цих питаннях.
Ответ дляMrs.Ochmonek
По суті Україну вкупі тримає ця війна. Я навіть не знаю шо буде як настане перерва. Аж занадто багато протиріч і негативу накопилось за три роки.
Ответ дляMrs.Ochmonek
я про інше
саме про стан справ там де гаряче
люди, що тримають за таких умов фронт - просто неймовірні титани
саме про стан справ там де гаряче
Mrs.Ochmonek• 12 января в 00:09
Ответ дляlilu1990
Я так не вважаю. Протиріччя є, але викликані несправедливостями. Суспільство в цілому згуртовані ще, ніж до 2022
Mrs.Ochmonek• 12 января в 00:10
Ответ дляrybka21
я про інше
саме про стан справ там де гаряче
Це безумовно так. Я не думаю, що будь-яка інша нація так би трималася
Ответ дляTivoli
И что? Вы же понимаете, что пока империя не разрушена, она не успокоится.
Будут копить силы для нового наступления. Через 1-2-3-4-5 ...неважно сколько лет. Но не успокоятся
Тут головне щоб ми копили, а не розкрадали. Якщо вони будуть знати, що ми ’упаковані’ зброєю, то наврядчи полізуть.