Нервогенератор• 11 января 2025
В мене буде своя квартира?
Нервогенератор
• 11 января 2025
Ответ дляИМХОля
Для покупки/ продажи недвижимости - нет
Може хтось подарить
Смурфик• 11 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Як у кері бредшоу коробки від взуття?
Від взуття також, але і побільше є. До речі, мені останній раз дві пари кросівок упаковали в таааку огроменну коробку, що я офігіла. Добре, що доставка за рахунок продавця була)
Смурфик• 11 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Вони кажись в грибах жили
Оце вперше в анонімному гаданні мені випало щось, що можна ідентифікувати. Мені здається, що у вас, автор, теж заявка на перемогу: генератор, зазвичай, встановлюють у власному будинку. Може трохи понервувати потрібно буде, але результат отримаєте)))
Грабля• 11 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Тю, так топікстартер почав гадання на анонімах, велкам ту зе клаб)))
Попереджати треба.
Окей, моє:
Який напрямок бізнесу обрати?
Окей, моє:
Який напрямок бізнесу обрати?
Нервогенератор
• 11 января 2025
Ответ дляГрабля
Попереджати треба.
Окей, моє:
Який напрямок бізнесу обрати?
Окей, моє:
Який напрямок бізнесу обрати?
Граблі? Хмм, а шо варіант
Грабля• 11 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Граблі? Хмм, а шо варіант
Та тут розшифровка швидше в стилі ’не наступати на ті ж граблі’.
Але теж круто, я задумалась.
Нервогенератор
• 11 января 2025
Ответ дляСмурфик
І дама про черепашку написала вище, то теж власна хата. Якщо що я в неї поживу
Добродійка• 11 января 2025
А в мене буде цього року дача?
Ну і як зрозуміти? Якесь неправильне гадання