Чудо в декрете• 12 января в 10:02
Статус на СЗ
Що означає зазвичай, коли в в чоловіка в статусі вказано "хочу поспілкуватись"?? Що він не хоче стосунків?
ЭкстрасенсиХаЯ• 12 января в 10:07
Те що ему сумно:), так як мені наприклад , зі мною не хочети поспілкуватись?
Чудо в декрете
• 12 января в 10:22
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
І все:) просто сумно?
Домашня Зюзя• 12 января в 10:43
Женат. Работка непыльная, сидит в офисе и скучно без какого-то флирта
ЭкстрасенсиХаЯ• 12 января в 12:29
Ответ дляЧудо в декрете
І все:) просто сумно?
Так , не в Україні я , і сумую за рідною мовою.. , а ви де живете?
Чудо в декрете
• 12 января в 14:50
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В Києві
ЭкстрасенсиХаЯ• 12 января в 18:05
Ответ дляЧудо в декрете
В Києві
О це чудово , я багато років прожив у Киеві , у нас буде про що поговорити, можливо навіть потоваришуем, ви як думаете?