Мовчу, але хочу• 12 января в 10:44
Що вже встигли зробити? Які плани на день?
Що вже встигли зробити за ранок?)
І в цілому - які плани на день?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 января в 10:45
воды принесла, с собакой вышла, сделала депиляцию бикини, чего вам и желаем
Безсовісна кума• 12 января в 10:45
Кава, сніданок, погуляла с собакою.
Йду дивитися квартири з 12 годин
Давно без алко• 12 января в 10:45
Через 2 часа гости придут, а у меня в доме конь не валялся...хотя нет, валялся. И корова валялась, и парочка свиней
Безсовісна кума• 12 января в 10:46
Ответ дляДавно без алко
🤣🤣🤣🤣 посидіть трошки з нами ще тут))
Давно без алко• 12 января в 10:46
Ответ дляБезсовісна кума
🤣🤣🤣🤣 посидіть трошки з нами ще тут))
Если б могла без вас жить, то может корова бы все же не пришла))
Б´ю байдики• 12 января в 10:47
Чоловік приготував сніданок, попрала, але ще так рано, якого в неділю так прокинулись, лягла досипати?!
Давно без алко• 12 января в 10:48
Ответ для3@йk@
С собакой погуляла, пошла на тренировку. Потом в гости.
В гостях сидите с телефоном?
Майор Медуза• 12 января в 10:48
Їсти приготувати на день, трохи поприбирати, випити кавулічку, поганяти сина, щоб він зробив ранкову рутину, а не залип в гаджетах голодний і немитий.
От тепер треба самій поснідати, замовити вітаміни, постригти сина, допомогти дочці з науковою роботою, розкласти сушку, ще приготувати котлети, печінковий паштет, пюре, купити букет свекрусі і піти до неї в гості :)
Майор Медуза• 12 января в 10:49
Ответ дляGaleTTa
Борщ сварила, отмыла мультиварку после вчерашней варки холодца, в срач на советчице вступила. Ребёнок попросил пирожков, сейчас буду играться, поставила опару, пойду протушу яблоки с изюмом и корицей. Кулинарный день, даже выходить никуда не буду)
Який срач? Може, й мені треба?
Викликаю на дебати• 12 января в 10:50
Вилізти з ліжка, пожмякати кота, сиджу чекаю доки звариться кава. Далі попрацювати годин 10 сьогодні треба, з´їздити на дачу погодувати собаку, привезти води і лягти спати до півночі, тому що о 6 годині ранку треба зустріти доньку з потяга
3@йk@• 12 января в 10:51
Ответ дляДавно без алко
В гостях сидите с телефоном?
Жду начало своей тренировки. Только пришла в зал. А в гости - потом)))). Не в 11 же утра
Ms. При теле• 12 января в 10:52
Сегодня выходной, поэтому валяюсь ещё. В планах - приготовить поесть, покрасить брови, сделать филлер для волос, а вечером выпить вина под фильм.
Може ще третю?• 12 января в 10:52
Я пью кофе, потом приготовлю борщ, доделаю сайт и поеду играть в мафию.
Добродійка• 12 января в 10:53
Попрала фіранки і помила кухню. Прокинулась о 5, не спалось..... Це так, нервове.
В планах ще базар і голубці
Мовчу, але хочу
• 12 января в 10:55
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Лазерна епіляція ❤️
Почала в кінці січня 23 року, станом на сьогодні - 11 процедур. Я дуже задоволена результатом
Тепличная• 12 января в 10:57
Прокинулась, випила колаген, через півгодини поснідала у ліжку, залипла в телефоні. Зараз встану, помию голову, поїду по магазинах. Вчора цілий день вдома простирчала, треба провітритися.
Пупс• 12 января в 10:59
Виспалась! Розвантажила посудомийку, включила прання
Сиджу снідаю. По плану розібрати ялинку, відвезти прикраси та ялинку в гараж. Потім в магазин, закупити продуктів на тиждень. Ввечері буду готувати щось, щоб вистачило до середи
Пупс• 12 января в 11:02
Ответ дляМайор Медуза
Я теж хочу паштет приготувати. Вже другий тиждень пішов як я хочу 🤦♀️
Аленький носочек• 12 января в 11:06
Позавтракала, накормила кошку, отправила дочь к репетитору. Сделала тефтели, испекла сладкие вкусняшки из теста фило с начинкой из персика, слив, мака и вишен. Запекла в духовке батат, помыла гору посуды после всего этого. Сейчас тревога( Пью кофе с выпечкой и читаю на советчице, кто что успел сделать.
В планах сходить в магаз, купить продуктов на неделю. Завтра начинается школа( Погладить одежду дочери, постирать, запечь на бутики буженину, сделать паштет из куриной печени, возможно, ещё сварю борщ. Вечером выйду погуляю возле озера.
Аноним Советчик• 12 января в 11:08
Розчистила машину від снігу)) випила кави з тістечком, таке смачне з заварним кремом) поробили снігову бабу з дитиною бо снігу повалило, зараз сиджу гуглю