Мовчу, але хочу• 12 января в 10:44
Що вже встигли зробити? Які плани на день?
Що вже встигли зробити за ранок?)
І в цілому - які плани на день?
Светка-пипетка• 12 января в 11:23
Сходила на йогу, сейчас приму душ, вымою голову, сходим с мужем пообедать в ресторанчик, потом сделаю маникюр и разберу вещи в прихожей на вешалке и протру фасады кухни. А там сяду поиграю в wow, может испекла пирог, а там уже и вечер
Безсовісна кума• 12 января в 11:29
Ответ дляДавно без алко
Если б могла без вас жить, то может корова бы все же не пришла))
😃
Рассказница• 12 января в 11:39
Ответ дляСветка-пипетка
Ой ні - спочатку фасади зі старим покриттям, потім новий манікюр, або нащо Вам сьогодні прибирання, все так красиво без фасадів-)))
Светка-пипетка• 12 января в 11:42
Ответ дляРассказница
Та мне пофиг на те ногти, мне ж не отдирать фасады а протереть мягкой тряпочкой. Ничего с ними не будет. Опять же, уборка меня успокаивает
Рассказница• 12 января в 11:44
Я у відпустці, знову виспалась, поснідали, зависла на Совєтчиці на моменті випити вітаміни. І знаєте, прочитала всю тему, вона мені здалася ідеальним початком роману чи фільму...далі може бути різне, від якоїсь всесвітньої події до такого ж різного вечірнього опису дня перед сном. Клас!
Червона калина• 12 января в 11:53
Ответ дляБезсовісна кума
Кава, сніданок, погуляла с собакою.
Йду дивитися квартири з 12 годин
Теж в пошуках квартир. Вже 3 вихідні кожен ранок так починається. В ці вихідні вирішили зробити паузу. Сходила в Сільпо, планую вийти на ярмарку.
Безсовісна кума• 12 января в 11:54
Ответ дляЧервона калина
У нас в неділю все закрито) тому тільки можна подивитися квартири і все )
Червона калина• 12 января в 11:55
Ответ дляБезсовісна кума
Аааа ви закордоном. Зрозуміло
Весёлая морковка• 12 января в 13:25
Ответ дляМайор Медуза
Їсти приготувати на день, трохи поприбирати, випити кавулічку, поганяти сина, щоб він зробив ранкову рутину, а не залип в гаджетах голодний і немитий.
От тепер треба самій поснідати, замовити вітаміни, постригти сина, допомогти дочці з науковою роботою, розкласти сушку, ще приготувати котлети, печінковий паштет, пюре, купити букет свекрусі і піти до неї в гості :)
«Життя, якого я боюсь»(с)