Маю рацію• 12 января 2025
Что-то случилось с регулятором на батарее
Не получается отключить батарею. Батарея греет на 5. На какую бы цифру не поставила
Маю рацію
• 12 января 2025
Ответ дляГендиреХтор
натисніть і проверніть
На що саме потрібно натиснути ?
Бавовна• 12 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Что могло случится? Как её можно отключить
Міг зламатися регулятор. В мене регуляторам 15 років, в попередньому році чоловік вже 2 поміняв і ще один зламався(тріснув), працює, але все одно потрібно поміняти
Маю рацію
• 12 января 2025
Ответ дляБавовна
Як його зняти щоб перевірити?
Бавовна• 12 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Як його зняти щоб перевірити?
Чоловік каже, що його простіше поміняти, ніж проводити експерименти з перевіркою працездатності
Бавовна• 12 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
зачем вы его крутили? он не выдерживает, когда все время крутят
Чому? Ми свої завжди регулюємо, майже щодня - 15 років виходили
Бавовна• 12 января 2025
Ответ дляМаю рацію
В якому положенні він повинен стояти коли вимкнутий?
По часовій стрілці зменшується опалення. Принаймні, у нас так всі, хоча регулятори вже різних фірм стоять
Маю рацію
• 12 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Я пользовалась им как обычно, он очень старый сколько лет не знаю. Каждый день необходимо проветривать квартиру, чтобы не было грибка. Во время проветривания нужно отключить батарею так как она фиксирует температуру и начинает усиленно работать
Фісташкова кава• 12 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Автор, вы заграницей? Обращайтесь с этой проблемой к хозяину квартиры или к управдому, если есть такой. Сломаете - будете виноваты.
Маю рацію
• 12 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
Спасибо