Крапипопка• 12 января в 13:40
Забыла передать показатели за газ
Дом в небольшом городе. Там никто не живёт. Забыла передать показатели и насчитали нормальную суму. Возможно ли сделать перерасчёт?
Асталависта бэйби• 12 января в 13:45
Ну так они и сделают, когда пришлёте реальные показатели. У меня так с газом и водой было. Почти год не передавала показатели
Идууу--уууу блин• 12 января в 13:48
А дізнатися цю інформацію на гарячій лінії? Взагалі не варіант?
Чудо в декрете• 12 января в 14:27
Не платіть. Подайте в кінці місяця реальний показники і перерахують.
Крапипопка
• 12 января в 14:36
Ответ дляЗа ким я буду?
Скільки часу не подавали?
За один місяць.
Крапипопка
• 12 января в 14:38
Ответ дляЧудо в декрете
Передаю через вайбер.Боюсь що Можуть не прийняти показники,оскільки в них вже зафіксовані нові. А менші,ніж в них зафіксовані чатбот не прийме
Крапипопка
• 12 января в 14:39
Ответ дляИдууу--уууу блин
Відправляють в те місто, де будинок. Телефону,електронної адреси нема. Їхати туди дорожче
Крапипопка
• 12 января в 14:42
Ответ дляЧудо в декрете
Була навіть переплата,то вони її зняли
Чудо в декрете• 12 января в 14:53
Ответ дляКрапипопка
Передайте через сайт
За ким я буду?• 12 января в 15:55
Ответ дляКрапипопка
Так так можна фото передати разом з показниками.
Лічильник на вулиці? Є можливість, щоб хтось фото зробив?
Ще можна передати через смс, номер має бути на квитанції