Аноним Советчик• 12 января 2025
Просроченое лекарство
Можно пить просроченое лекарство 23 год , аденурик от подагры .
маска Ілона• 12 января 2025
Ні продукти,ні ліки не перетворюються після часу Х на непотріб.В них гарантійний строк закладений з запасом.
А потім,якщо про ліки мова,вони можуть або зіпсуватись(якщо зберігання короткострокове в холодильнику),або просто поступово втрачати свої властивості.