Видна міленіалка• 12 января 2025

мами, які самостійно виховують дитину, самі заробляють і все встигають

реально, якщо крім роботи, побуту, готовки, дитини, її школи - є ще своє життя?
наприклад, час на спорт, іноземні мови, курси по роботі додаткові на вихідних.
Як це можливо?
якщо після роботи дома в 19, то як можуть бути в будні якісь курси, якщо треба приготувати вечерю, щось зробити по дому, приділити час дитину, вкласти її?
на вихідні прибрати - приготувати - вийти погуляти - піти в магазин - і вже година 17-18. як можна додати якісь курси робочі чи мову іноземну?
дитина хоче уваги і не виходить якісно приділити собі час.
почала лягати о 1-2 ночі, але це також не вихід.
Може я забагато хочу? якщо мама одна і забезпечує, то можливо вона не може все потягнути
Форсия• 12 января 2025
Я нашла ребенку секцию рядом с моим спортивным клубом, едем вместе. А кружок в соседнем дворе, ходит сам.
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляПлакулька
Говорите о том,что вы живая и устает,что в будни вы можете только...и оговорите то, что таки обязательно сможете
сьогодні вранці приготувала налисники, потім пішли погуляти на годину. пообідали, я вислухала плач дочки, бо інший хлопчик знищив її сніговиків. потім почитала їй пів годинки. все, от вже майже 5.
дочка хоче малювати з нею, а я не можу. я вже думаю, що треба щось думати на завтра з їжі. відкрила книдку англійської - вона підсіла до мене. ок, але вона хотіла прям писати сама.
і мені просто душно.
вранці дочка ще хотіла гратись в школу. ок. але почалось ’стань там’, скажи то, не сідай, не вставай, - мене таке також дуже втомлює
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вам тоже не помешало бы почитать что-то
я вчора о 1:50 ночі відкрила книгу англійську і вирубалась на першому реченні))
Форсия• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
дитина нудиться і постійно сидить на голові.
може звичайно почитати чи пописати/помалювати - але це 1 годину в вихідний максимум
Привлекайте к работе по дому, несложные задания - протереть пыль, сложить посуду, развесить белье.
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляvisiоп
Пока ребенок маленький и нужен постоянный присмотр, то никак или няня. Но если ребенок школьник, то почему нет? Обед не каждый день готовить, покупать полуфабрикаты, доставки, к уборке привлекать ребенка, гуляет сам, пока вы на курсах.
коли в мене урок англійської - то я даю планшет.
тому що буде мені заважати.
вже сама сказала ’якщо ти не даш планшет, то буду заважати’
Neznakomka-9072• 12 января 2025
Утром с ребенком онлайн школа , реактор + секция. Приезжаем домой в 18. Работаю с 19 до 1-2 ночи. На себя времени вообще нет
Вишиванка• 12 января 2025
Хватает времени только на спорт(и то не всегда),но у меня ребенок в приоритете,я например,лучше ему что-то приготовлю и проведу время вместе,чем пойду где-то погулять сама,хотя возможность есть,у меня пятиклассник
А_я_ЛОЖУ!• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
аналогічно. я мушу прибирати, бо квартира в оренді і коли приходить власник за грошима - має бути чисто
Вас немає вдома цілий день. Хто там смітить?
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляГубной рояль
Такое только очень организованные мамы могут. Я сама воспитала двоих хлопцев, но со мной всегда жили няньки. Я зарабатывала.
Ежедневная рутина, мелкие задачи выростают в ком непосильной ноши.
Если денег мало при этом, то просто караул.
я заробляю не погано. але оренда хорошої квартири, бензин, харчування, якийсь одяг, канцелярія -і ми щомісяця в 0
Форсия• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
тому що буде мені заважати.
На манипуляции не ведитесь, скажите, что дадите планшет, если уберет в комнате и сложит в пмм посуду/помоет.
Дама_из_рекламы• 12 января 2025
Дитина вже не мала, далі буде легше, більше часу на себе, тільки не ’згубіть’ зв´язок у підлітковий вік. Курси – вони вам реально потрібні, что тому що всі і модно? Варіанти тільки або разом з дитиною (наприклад, якесь рукоділля), або поки дитина на своїх заняттях, гуртках, танцях. Також залежить від темпераменту і самостійності дитини, а також організованості мами. Я взагалі не організована, то і не парюсь. Як получається, так і є, нерви цінніші за курси.
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляПлакулька
Установите правило,что вы работаете до 18 и трогать вас нельзя, даже когда очень хочется.
Но и у ребенка в это время есть свои задачи: доделать уроки, нарисовать летний лес, прочитать 5 страниц, разобрать 1 ящик стола и пр. Просто придумайте задание накануне.
вона просто приходить щось питає періодично, то їсти, то пити.
ну і я о 18 змучена така, що не можу просто кружити починати.
часто до 19 допрацьовую, потім треба якусь вечерю робити
Вишиванка• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Скільки у Вас оренда квартири?
Тирамісу на терасі• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
і мені просто душно.
ООО, моя теж така,записала на гуртки, немає лише в понеділок і п´ятницю.А так гуртки до 20.00-20.30.Але моя трішки старша дев´ять років
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Мене рятує те, що я працюю вдома. Є у доньки карате - це 4 рази на тиждень по 2 години, є школа із групою продовженого дня до 17;00. Ось я 2 дні читаю, дивлюся серіали. Готую прості страви і не кожен день. Прибирати? А хто смітить, якщо дитина весь день в школі. Запустила робота раз в день, підлогу раз на тиждень мию
в мене мабуть проблема, що забираю її іноді біля 12-13.
школа до 17. затори, тому я стараюсь максимально забрати в 16. і виходить робочий день розірваний, дитина дома і хоче, щоб її кружили або ’дай планшет’
Плакулька• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
і мені просто душно.
Я буду готовить, а ты садись на кухне и будешь рисовать. В процессе можно поговорить и чем-то, фоном пустить мульт или фильм по возрасту.
Когда мне душно и нужно побыть одной я так и говорю: мне нужно подумать/ почитать/ поработать/ я пойду полежу/ посплю. Не входи ко мне пожалуйста, пока не звонит будильник. Это не сложно. Не стоит играть в супер мать, которая всегда бодра,весела, позитивна и без устали готова играть всегда. Не бойтесь рассказать ребенку, что вы живая, можете уставать, злиться, расстраиваться и просто лениться и это нормально. И т.к. вы семья, то один всегда помогает другому
А_я_ЛОЖУ!• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Приготуйте на декілька днів. І дитина в мікрохвильовій сама може вже підігріти
Анонимарик• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
А как по другому? Вы же её мама- с вас завтрак, обед, ужин и перекус. Поставьте в доступном для неё месте воду и сок, а еда таки ваше дело. Вы же за неё отвечаете а не она за вас
Губной рояль• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Ищите помощницу подешевле. Может, соседка. Сами- загонитесь.
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляvisiоп
просто ’Ні’.
крім того робить срач в своїй кімнаті. просто ріже отак на підлогу. все висипає з шухляд
Плакулька• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Выделите время для своих уроков. Ребенку полезно будет узнать,что мама тоже учится и ответственно к этому относится
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляNeznakomka-9072
не кожна робота так дозволяє..
Плакулька• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
тому що буде мені заважати.
Вас не смущают манипуляции?
Плакулька• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Молча выставляйте за дверь. Договоренности нарушать запрещено
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляВишиванка
просто часто отой час є неефективний. коли я змучена дуже. чи коли в кімнаті срач, прошу прибрати, а дитині все одно.
або якщо починає кричати, щоб гратись - тоді пропадає бажання в 0
автор Видна міленіалка • 12 января 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
часто дитина дома з 17
Качка в тапцях• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Автор я свою вчу, маму не чіпати 10 хвилин, потім збільшую інтервал. Бо теж постійне, дай, принеси, а давай, а знаєш. Маму 10( 20) хвилин не чіпає, час засікаємо на годиннику. Потім граємо гру. І такими інтервалами. І мама має час і погралися. Бо інакше буде сидіти в телевізорі весь час (що мені не подобається), а потім і він набридне і знову буде смикати мене
Мурзилка• 12 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вам тоже не помешало бы почитать что-то
Вы уже почитали?
А_я_ЛОЖУ!• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
часто дитина дома з 17
І шо? Кожен день прибирати та готувати? Та я б застрелилась
Плакулька• 12 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Как вышло так,что у вас нет правил?