Алёна@@@• Изменено 12 января в 16:52

Хельм (вокзал) все також немає умов де почекати потяг?

Дівчата, хто їхав зараз через Хельм, все також немає змоги десь почекати наступний потяг зранку?
Бабка-ежика• 12 января в 16:52
Є будка на чоловік 20. Але лише стояти
автор Алёна@@@ • 12 января в 16:54
Дякую, а Жабка відкривається в шість ранку, щоб хоч кави попити гарячої…?
Sweet_Cat• 12 января в 16:56
Якщо Ви їдете з України до Хелму і пересідаєте на електричку до Варшави, то провідники дозволяють бути в потязі деякий час після прибуття. Нас попросили вийти з потяга за 30-40 хв до відправлення електрички.
І назад коли їхала,то приїхала на електричці,потяг Хелм-Київ вже стояв на пероні і провідники дозволили зразу ж зайти.
Їздила в грудні
автор Алёна@@@ • 12 января в 16:58
Ответ дляSweet_Cat
Їздила в грудні
Дякую, я так їздила, та коли останній раз їхала через Хельм у Варшаву всіх попросили вийти на перон відразу як приїхав поїзд і всі стояли майже дві години на пероні…
Sweet_Cat• 12 января в 17:00
Ответ дляАлёна@@@
ого ((
а коли Ви їхали? Може правила змінили
Бо я була приємно вражена таким відношенням: коли потяг прибув,провідник сам сказав , що можна деякий час побути в потязі,щоб не стояти на холоді.Мій потяг прибував,здається,+- о 4 ранку
Железобетон• 12 января в 17:24
Ответ дляSweet_Cat
Їздила в грудні
А нас одразу попросили вийти,бо мали прибрати і готувати потяг до намтупного рейсу. Чекали на платформі.
Железобетон• 12 января в 17:27
Ответ дляSweet_Cat
ого ((
а коли Ви їхали? Може правила змінили
Ми прибували об 11 з чимось,то попросили вийти. Трохи змерзли. Їхали 6 січня.
Думаю,залежить від рейсу/ часу прибвття і чи вони готуються до наступного рейсу
Всех анонимов аноним• 12 января в 18:06
Ответ дляАлёна@@@
Хелм, бо це наше українське місто Холм, а не Хольм.
Сусідка знизу• 12 января в 19:09
Ответ дляЖелезобетон
На ранній дозволяють, на інші зазвичай ні, бо вже і Бедронка відкрита, і кафешки
автор Алёна@@@ • 12 января в 19:15
Ответ дляSweet_Cat
ого ((
а коли Ви їхали? Може правила змінили
12 грудня…
автор Алёна@@@ • 12 января в 19:17
Ответ дляSweet_Cat
ого ((
а коли Ви їхали? Може правила змінили
Так так…зпвжди так було, дозволяли десь біля години бути у потязі, але в останню мою подорож був ось такий не приємний сюрприз((( і зараз треба їх там знову та думаю може треба тепліше вдягатися, якщо стояти знову на пероні…(
Киця-бриця• 12 января в 19:29
Ответ дляВсех анонимов аноним
Теж сильно різануло. Столичне місто князя Данила Романовича зараз Хельм. От того і умов нема, бо до свого ж минулого отаке ставлення. Гідність відсутня.
долой_лама• 12 января в 19:57
Ответ дляSweet_Cat
Їздила в грудні
Я теж в грудні, і та чортова електричка не стояла і ще й запізнилась, замерзли страшенно