Не будь КакСвета• 12 января 2025
Ремонт у кімнаті
Вирівняти стіни та стелю.
Кімната 18 квадратів
Може хтось робив недавно ? Яка може бути вартість ?
Хочу знати скільки грошей зібрати
Всім дякую ☺️
Кімната 18 квадратів
Хочу знати скільки грошей зібрати
Всім дякую ☺️
Не будь КакСвета
• 12 января 2025
Ответ дляМааарковная
Выровнять стены 200 грн кВ, потолок 250 за кВ . В ноябре платила
А на материалы сколько потратили денег ?
Червона ікорка• 12 января 2025
Сделайте сама декоративку на стены, как есть и натяните потолок натяжной
Задолбулька• 12 января 2025
Ответ дляgem-nli
На фрагмент работ небольшой площади нормального мастера будет сложно найти.
Згодна. Шукала на невеликий об´єм, майже нереально було знайти ще до війни, ще старий житловий фонд. Зареклася працювати з жінками мастерами, тільки чоловіки.
ЭмчЭндЭм• 12 января 2025
Ответ дляМааарковная
Це тільки робота ще + матеріали.
ЭмчЭндЭм• 12 января 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Все залежить від масштабу катастрофи. Вам ніхто не скаже тут скільки мішків буде потрібно.