YaЯна• 12 января 2025

Що робити, якщо дитина відкрила таланти, а музична школа пізно?

Дитині 14 років, гарно грає на синтезаторі, мелодію вивчає за 5 хв. Навіть не знали,що є такий талант. Може сам створити мелодію. Навчається сам по Ютуб. Я розумію, що втрачаю талант. Що робити в такому віці, куди? Київ, Лівий берег
klaraneill• 12 января 2025
на синтезаторе не надо особо уметь, он сам мелодию создает))
double-mama• 12 января 2025
Частные преподаватели дают уроки ученикам любого возраста.
Natalisa7613• 12 января 2025
Никогда не поздно.Может ваш ребенок гений и за 2 года сделает то,на что другие потратили 7лет.
ЮлияL• 12 января 2025
Я в 46 начала учиться играть на барабанах, а вашему в 14 уже поздно.
BiJu• 12 января 2025
до 18 років музична школа, три копійки коштує. В нас, наприклад, зараз багато гарних вчителів.
euhunter• 12 января 2025
Нанять учителя для начала, а там посмотрите, нужно ли получать образование дальше
Sova splushka• 12 января 2025
Ніколи не пізно, якщо є бажання.
OlenkaPekaryeva• 12 января 2025
Педагога візьміть приватного і готуйте до музичного училища.
bespe4na_mavpa• 12 января 2025
А какой у вас синтезатор? По теме не подскажу
KaterionOK• 12 января 2025
Є приватні музичні школи. В Вишгороді, наприклад, бачила
Також дуже багато вчителів дають приватні уроки. Двоє моїх дітей займаються з вчителем. Старша почала з 7 років, середня з 10 років
Байрактарочка• 12 января 2025
я в 10 років пішла в муз школу і за рік два класи закінчувала (погоджено було з директором).
можете так само спробувати але навантаження буде велике + випускні класи.

краще найняти вчителя приватно, як вище порадили.
иркин• 12 января 2025
Є державна музична школа для дорослих на укр,героїв або приватні уроки.
Вечірня музшкола ім,Стеценка, набір з 12 років
Millie• 12 января 2025
Моя брала приватні уроки, а дехто прискорений курс в музшколі
TaFo• 12 января 2025
Ответ дляklaraneill
питання до вас. ви знаєте, що це взагалі таке?
klaraneill• 12 января 2025
Ответ дляTaFo
знаю))
TaFo• 12 января 2025
Ответ дляklaraneill
знаю))
щось виглядає, що брешете
silma• 12 января 2025
С моей дочкой в музыкальной школе учились взрослые, с ней в оркестре играл дяденька 50-летний. Узнайте в своей музыкалке, если есть хозрасчетное отделение, там нет ограничений по возрасту.