Пез Году Неделя• 22 декабря 2024
Діти в музичній школі
Дівчата у кого діти грають на музичних інструментах. Скільки годин вони перебувають в музичній школі і який клас? Чи приймають участь в ансамблі? Чи встигають робити шкільні уроки?
ДА да да• 22 декабря 2024
4й рік третій клас. 2 години на тиждень інструмент, 45 хвилин сольфеджіо раз на тиждень, 45 хвилин музична література раз на тиждень, 45 хвилин хор раз на тиждень.
У моєї доньки такий розклад:
Понеділок інструмент, сольфеджіо, музична література
Четвер: інструмент, хор
У моєї доньки такий розклад:
Четвер: інструмент, хор
ДА да да• 22 декабря 2024
Ансамбль. Грає з викладачем або з іншою дитиною. Участь в концертах і конкурсах приймає
Старший закінчив минулого року, молодший закінчує цього року. 2 р на тиждень по годині спеціальність, сольфеджіо і музлітература 1 р на тиждень теж по годині. В хорі і ансамблі участі не брали. На уроки по спеціальності ходили завжди, музліт і сольфеджіо могли інколи пропустити.
Бабка-ежика• 22 декабря 2024
Ответ дляДА да да
У моєї доньки такий розклад:
Четвер: інструмент, хор
У моєї доньки такий розклад:
Четвер: інструмент, хор
Дуже багато дітей то ненавидять, особливо сольфеджіо
Смайлик• 22 декабря 2024
В Німеччині інструмент, барабани, 30 хв. Раз на тиждень.
Грає з серпня, ось перед Різдвом вчитель їх всіх разом зібрала, і вони годину один перед одним грали.
Щасливі...
А толк з того чи буде...
Щасливі...
А толк з того чи буде...
ЗновЗдоров• 22 декабря 2024
У мене син грає, але займається не в музичній школі. 7.5 років, 2 клас. Почав грати в 5.10. Спочатку була приватна студія, з цього року заняття з викладачем в школі. Два рази на тиждень по 45 хв. В приватній були раз на пів року концерти, двічі виступав, зараз в школі виступає.
Таракашечка• 22 декабря 2024
В этом году записала дочку в музыкалку на индивидуальные занятия по фортепиано, ходит два раза в неделю на занятия, без дополнительных предметов. Удобно.
Відірву та викину• 22 декабря 2024
Моя донька закінчила музичну школу.Навчалась там 9 років.З власного досвіду можу сказати,що займає дуже багато часу,воно не варте того.Краще навчатись гри на приватних заняттях і звільнити себе від таких непотрібних предметів як сольфеджіо,хор і т.д.Останні роки моя дитина ледве довчилась,до уроків готувалась вночі бо з музичної приходили о 8 вечора.Якби повернути час,я б її туди не віддавала...
Грала моя донька на фортепіано...
Директриссимо• 22 декабря 2024
Треба визначитися,чи це ваше майбутнє,чи просто так для себе.Якщо серйозно,то навчання дуже страждає Я по 2-3 місяці на рік не була в школі взагалі.Багато гастролювали,репетиції,переїзди.Тягала з собою ті підручники,брехала що вчуся.Але хто там вчився...В підсумку я запустила як раз вирішальні роки 8+клас.Але якщо плануєте займатися музикою все життя,то можна закрити на це очі
ЗновЗдоров• 22 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Грала моя донька на фортепіано...
У мене чоловік закінчив музичну школу, по класу скрипки. Ненавидить її люто. Сину кажу, що музика має приносити задоволення. Це не професійно в його випадку, просто для розвитку, для душі. Йому подобається і вистачає двох занять на тиждень.
ДА да да• 22 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
У нас дуже гарна вчителька. Всі діти обожнюють сольфеджіо. Веде уроки як телешоу якесь
ДА да да• 22 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Заняття в музичній школі по інструменту і є індивідуальні
Молчавочка• 22 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Грала моя донька на фортепіано...
Що завадило Вам просто скасувати ту музикалку, коли стала заважати? Навіщо вночі вчитись з таким непомірним навантаженням? Це надто шкідливо в певному віці.
Пез Году Неделя
• 22 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Грала моя донька на фортепіано...
З музикою життя не пов´язала?
Пез Году Неделя
• 22 декабря 2024
Ответ дляhrystia
А які інструменти у ваших дітей?
Соображалочка• 22 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
Дети разные, просто не надо заставлять заниматься тем, чем не нравится. Моя наоборот сольфеджио любила, хорошо понимала и слух хороший, в городских олимпиадах участвовала каждый год, пока училась.
Таракашечка• 22 декабря 2024
Ответ дляДА да да
Я это прекрасно знаю. Просто я не знала, что есть формат обучения именно только инструменту. Не надо учится кучу лет, преподаватель сказала, что по нашей программе обучение всего три года.
Пез Году Неделя
• 22 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Ну если индивидуально то платно.
Таракашечка• 22 декабря 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Ну если индивидуально то платно.
Конечно. Но там цена намного ниже в приватной школе. Наша преподаватель так и работает, в государственной и в частной. Так цена урока в 3 раза ниже, чем в частной.
Таракашечка• 22 декабря 2024
А вообще самое главное, есть ли у ребенка желание заниматься. После дочки на занятие приходит мальчик, который говорит что он не хочет играть на фортепиано, а хочет быть депутатом
и таких много. Родители тащат в музыкальную школу, а ребенок хочет, например танцевать.
Неместная Я• 22 декабря 2024
А вы думали что дети в муз школе в общеобразовательную не ходят)) кто то помимо музыкалки еще на балет или танцы ходит и все успевает , а кто то и уроки без всяких кружков не может за пол дня сделать
Пез Году Неделя
• 22 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Конечно я так не думаю. Просто хочется знать кто реально занимается как все происходит. Мой ходит пока что во 2й класс ходит а как дальше...есть реально и другие занятия. В этом году еле втиснулись ...чтобы все успевать... А дальше и больше уроков будет. Просто интересно стало.
Відірву та викину• 23 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
Донька вирішила все ж закінчити хоча зараз такої ж думки як і я...
Відірву та викину• 23 декабря 2024
Ответ дляПез Году Неделя
З музикою життя не пов´язала?
Ні.На гітарі навчилась грати сама,без вчителів...Зараз в 11 класі,готується до вступу в мед.ВУЗ.
Відірву та викину• 23 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Зробити може і зможе,але основне не швидкість виконання завдання,а якість!Я вам як вчитель зі стажем більше 20 років скажу,що діти з великою кількістю гуртків в школі навчаються максимум на достатньому рівні,якими б здібними вони не були тому що їм не вистачає часу...