Мороженная курица• 12 января в 20:43
Гості. Відверта розмова. Що в голові?
Вчора були в гостях у друзів сімʼї (М+С) . Нам по 30-40 років , діти , свята , пересікаємось , дружимо.
Вчора щось говорили про чесність і М давай гнати на свого чоловіка і він розколовся що має коханку свою бухгалтершу . Там такий скандал почався , ми з чоловіком постарались швиденько піти , бо вони не заспокоювалися і діти все чули , ми забрали до себе ночувати .
Сьогодні вже до нас в гості прийшла інша пара Д+А. Аня зізналась що спить з сусідом . Вот скажіть , хто її за язика тягнув ? У мене вдома крики , биті двері , діти знову чують .
Я одна так сумно живу ? Що з людьми твориться
Смурфетта• 12 января в 21:06
А как это происходит? Сидит Аня за столом и говорит: такс, мои дорогие, раз уж мы здесь все собрались, я хочу чтобы вы знали, что я сплю с соседом? Или как? Зачем она вам эту ценную информацию сообщила? В связи с чем?
А_мій_самий_самий• 12 января в 21:08
Ответ дляМороженная курица
Я просто в шоці . Ну може десь ахнувся з бухгалтершою, навіщо це всім знати ? Та навіщо взагалі це робити ?
Він чудовий батько , гарно заробляє , всі вихідні , свята відпустки з сімʼєю . Не розумію навіщо жити життя щоб раз і все зіпсувати і розвалити
Ну в селах часто такие развлечения. Трахнуть по пьяни бухгалтершу и потом ходить по кумам по гостям рассказывать по пьяни какой он молодец. Быдло. Ничего удивительного.
Смурфетта• 12 января в 21:08
Может вы играли в игру «я никогда не…»
И на вопрос: я никогда не спала с соседом, Аня не отреагировала отрицательно?
Теряюсь в догадках.
А_мій_самий_самий• 12 января в 21:09
Ответ дляСмурфетта
’А мой трахнул бухгалтершу по пьяни и пришел вам по пьяни об этом сообщить’))))
Смурфетта• 12 января в 21:12
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ой, ну можно подумать городских бухгалтерш никто не трахает по пьяни или без пьяни.
Вы наверное не работали в больших коллективах, там такая Санта Барбара бывает. Что кто с кем и когда трахался точно никто и не вспомнит. Куча мала.
Борець за гаманець• 12 января в 21:21
Ответ дляА_мій_самий_самий
К Вам в гости ходят чтобы в присутствии детей отчитаться кто с кем спит?))
Ну, різні традиції бувають, у цієї компанії такі
Файна_зупка• 12 января в 21:25
Ого, у Вас как в церкви исповедь , сколько прихожане накатили перед ней?
ЯяяКакаджамбо• 12 января в 21:29
Ответ дляА_мій_самий_самий
Інша справа місто .
Такі святі всі що просто капець .
Проня Прокопівна безсмертна.
Такі святі всі що просто капець .
Проня Прокопівна безсмертна.
Весела моль• 12 января в 21:41
Ответ дляБілка в колесі
Не верю,тема придуманная и фантазийная
У меня когда-то было подобное. Только без битья тарелок и дверей. Тоже я оказалась невольным свидетелем. Много лет прошло, до сих пор не понимаю зачем мне вывалили трусы свои. Но та семья вместе до сих пор. Уже 25 лет как. Вот это еще большая загадка для меня
Коли мовчу- приємна жінка• 12 января в 21:41
Ответ дляЛовлю капці
Та ну перестаньте это же не ваш муж признался.
це її чоловік ще не зізнався! Ви хотіли написати)))
woman Warrior• 12 января в 21:48
Нехило вы так развлекаетесь.
Вы бы на нейтральной территории все встречалсь, что ли.
Преполагаемый сценарий-битые рожи, дебош в кафе -ресторане, веселый сексуальный наряд полиции, опять же свежие люди на потрах.Не ограничьивайте себя узким кругом.
woman Warrior• 12 января в 21:50
Ответ дляГубки-уточкой
Може Ви щось наливаєте таке особливе, що всім язика розв´язує?
водка правды, портвейн истины.
Контрольница• 12 января в 22:08
Єдине, що можна сказати з упевненістю, - оточення у вас таке собі)
Крим мій• 12 января в 22:24
Ответ дляМороженная курица
Ці дві пари - це наші найкращі друзі . Ми вчились разом в університеті , з кимось росли на одній вулиці . І кудись все котиться . У нас самих шлюб на чесному слові тримається (але напевне все відносно )
Ну признавайтесь. С кем вы спите, помимо мужа? Детей я позвала, все ждём
Мороженная курица
• 12 января в 23:00
Наливку мама дала . Я не пила , тому що вагітна , чоловік каже що 50+ обертів