ГонУрова дівка• 12 января в 23:20

Девочки СОС!!! Давление 140/100 что делать?((((

Целый день 120 на 80 и даже меньше было
Вечером чуть понервничала немного разболелась голова померяла 127 на 83 потом 130 на 95 и вот 140 на 100
Меня всю трясет колотит страшно что делать как оно так поднялось (((
ЛЮБА• 13 января в 01:41
Ответ для100%

Мені коли погано, то я із останніх сил миюсь і одягаю пристойну білизну.
Це реально працює
Рекомендую!
Когда мне реально плохо, мне пофиг как я выгляжу ))) а когда у меня истерика , ко мне приходит кот , дает по фейсу лапой и с видом - успокойся истеричка , иди меня кормить ))) и жизнь налаживается !
автор ГонУрова дівка • 13 января в 01:43
Ответ длядолой_лама
Не само,я мужу сбивала ношпой,не было ничего больше.Сама пью темпалдол,сбивает сразу но не надолго,но хватает чтоб успокоится немного.
Так я выпила ношпу и через 5 минут оно уже спало я не думаю что она так бы быстро сбила
100%• 13 января в 01:43
Ответ дляЗастряла
Гіпертонічний криз - це різке підвищення АТ, яке може супроводжуватися неврологічною та/або кардіологічною симптоматикою, нудотою, блювотою, носовою кровотечею.

У мене гіпертонічні кризи бувають. Поки що рекордним було АТ лише 221/127 (була кардіологічна і неврологічна симптоматика, нудота, головний біль, лопнула судинка у оці).
В мене таке було, як ви описуєте, на 135/90.
Моя норма 90/60
Застряла• 13 января в 01:44
Ответ дляГонУрова дівка
Я вот померила что то вообще нижнее капец
115 на 96((( это ж вообще кошмар промежуток между верхним и нижним ((
Підвищене діастолічне значення - це результат тривожності.
Тахікардія є?
долой_лама• 13 января в 01:44
Ответ дляГонУрова дівка
Я не пойму,а зачем вы его меряете так часто?
Для эксперимента померяйте три раза подряд,и они разные будут.
Рожайтретьего• 13 января в 01:45
Ответ дляГонУрова дівка
Капец((
Почему? Когда вам надоест умирать. Или это покажется глупым занятием. Вы можете встать и заняться своими делами. Но сейчас уже такое время, что ложитесь, умирайте от инсульта с переходом в крепкий сон , а утром уже встанете и займетесь делами)
100%• 13 января в 01:45
Ответ дляЛЮБА
Коли реально погано, то уже не до білизни ((
автор ГонУрова дівка • 13 января в 01:46
Ответ дляЗастряла
Тахікардія є?
Та 74 был пульс
долой_лама• 13 января в 01:46
Ответ дляЗастряла
Тахікардія є?
А не наоборот верхнее ?
ЛЮБА• 13 января в 01:47
Ответ для100%
Так я о чем , и темы создавать не будешь … тут бы выжить , а автор истеричка !
Застряла• 13 января в 01:49
Ответ для100%
Моя норма 90/60
З симптомів були при кризі - кардіологічні (біль за грудиною стенокардичний, аритмія), неврологічні (оніміння лівої руки і лівої половини обличчя, запаморочення, сильно хитало), пливло в очах, нудота, головний біль. Ці симптоми часто бувають при високому тиску.
Застряла• 13 января в 01:51
Ответ длядолой_лама
А не наоборот верхнее ?
При панічній атаці систолічне значення підвищується.
Коли сильне хвилювання - діастолічне значення підвищується і погано піддається зниженню.
100%• 13 января в 01:52
Ответ дляЛЮБА
Ну може в неї початок тільки і вона розгублена. В мене коли перший раз скочив і я була сама дома, ніч, погано, то написала сюди, мені порадили, що зробити. Напилась таблеток і заснула, а не сиділа
автор ГонУрова дівка • 13 января в 01:52
Ответ дляЗастряла
Вот нижнее уже 97((((( та что мне делать уже
Верхнее 114(((
Застряла• 13 января в 01:55
Ответ дляГонУрова дівка
Верхнее 114(((
У Вас заспокійливий препарат є?
Потрібно заспокоїтися. Діастолічне значення знизиться, якщо Ви заспокоїтеся.
А може тонометр від частого вимірювання АТ починає видавати такі значення.
автор ГонУрова дівка • 13 января в 01:56
Ответ дляЗастряла
У Вас заспокійливий препарат є?
Вот померила 120 на 90
Короче я в шоке что оно такое творится со мною и главное страшно засыпать при таком (((
100%• 13 января в 01:56
Ответ дляЗастряла
В мене починає боліти, перестаю відчувати праву руку і ногу, німіє права щока, вертольотить, наче п´яна, нудота, головний біль, очима важко дивитися, бахкає в вухах часом, в туалет сама йшла по стінці. На ранок дивлюсь під лівим оком свіжий фінгал, лопнула судинка мабуть, але саме око не було червоне, тільки під, точно як вдарив хтось
100%• 13 января в 02:00
Ответ дляГонУрова дівка
Вот померила 120 на 90
Не бійтеся, все буде добре. У вас трішки підвищений тиск, не сильно. Більше підвищений нижній, що вказує на те, що немає розслаблення організму. Він у вас уже просить, щоб ви поспали. Дайте йому релакс, бо він сам не може до нього дійти. Спати треба
автор ГонУрова дівка • 13 января в 02:01
Ответ для100%
Просто спать и ничего не делать и не пить при таком? Не боятся что будет ползти вверх?((
Застряла• 13 января в 02:03
Ответ для100%
У мене тепер норма тиску 140/90-95. Щодня приймаю антигіпертензивний препарат. Гіпертонія 2-3 ст. ризик 3, гіпертрофія ЛШ. Вказані симптоми часто бувають. Раніше була ТІА, гіпертонічний криз до цього призвів.
100%• 13 января в 02:13
Ответ дляЗастряла
Мені мою норму треба мабуть переглянути, бо я високий тиск часто не чую, тільки коли уже починає рука/нога тягнути, лице німіти, то тоді уже розумію, що тиск мабуть.
Такі кризи у мене були уже не один раз, судинка правда тільки один раз лопнула.
Ходила до лікарів, кардіолог, невролог, не призначили на постійній основі, кажуть час від часу каптопрес приймати, коли погано. Але бачу що тиск росте все частіше, не знаю з чим пов´язано, мені 43 роки
ЛЮБА• 13 января в 02:15
Ответ для100%
Ага почти год ? Та конечно!
автор ГонУрова дівка • 13 января в 02:16
Ответ дляЛЮБА
Ага почти год ? Та конечно!
Какой год я первый раз написала за давление сюда 27 декабря!
100%• 13 января в 02:16
Ответ дляЛЮБА
Ага почти год ? Та конечно!
Значить це її терапія.
ЛЮБА• 13 января в 02:16
Ответ дляГонУрова дівка
Ага конечно !!! Спать идите !
ЛЮБА• 13 января в 02:17
Ответ для100%
Значить це її терапія.
Это ее истерия !
РокерША• 13 января в 02:18
Ответ дляГонУрова дівка
Верхнее 114(((
У вас панические атаки т.к. давление само по себе так быстро не падает. Возможно на фоне лабильной нервной системы или тревожного расстройства. Не читайте здесь симптомы других о гипертонических кризах и прочее т.к. вы мнительная и будете выискивать эти симптомы у себя ещё больше усиливая приступы ПА. Ищите невролога или психотерапевта/психиатра, не затягивайте, проблема в голове.
100%• 13 января в 02:18
Ответ дляГонУрова дівка
О, значить я права. З почином вас))
Перші рази страшно, коли тиск росте, а потім уже просто лежиш і получаєш удовольствіє.
Ну тобто уже не нервуєш так сильно, як перші рази))
автор ГонУрова дівка • 13 января в 02:20
Ответ для100%
О, значить я права. З почином вас))
Та я вообще бы его не хотела мерять, а теперь я получается в заложниках (((
Вот 10 мин назад намерила 125/85 и что теперь опять менять и смотреть не нужно ли сбивать ?((( и это я спокойная просто лежу ((
ЛЮБА• 13 января в 02:22
Ответ для100%
О, значить я права. З почином вас))
Ага с декабря 23 года … у автора то инсульт , то еще какая то беда…тут ее тем масса , анонимность все стерпит , но стиль написания )))