ЭтаваНиМожетБыть• 13 января в 11:38

Золофт, чем прикрывали?

Врач прописал гидроксизин,седативное.
СМСница• 13 января в 11:40
Лика-прилипка• 13 января в 11:45
Опипрам
ОхиИВздохи• 13 января в 11:57
Что значит прикрывали ?
Конфиденциальность• 13 января в 12:29
Ламіктал
Конфиденциальность• 13 января в 12:32
А чому в питанні золофт? Сентралін (золофт) і гідроксізін якби різні діючі речовини.
Не любовница• 13 января в 12:34
Гидроксизин
Конфиденциальность• 13 января в 12:44
Тю, тільки дійшло, що гідроксізін і є прикриття, туплю.
Дочці виписали золофт, прикриття ламіктал, але коли почала жалітися на порушення сну, додала ще третім препаратом гідроксізін
Янка-угомонись• 21 января в 17:20
Ответ дляКонфиденциальность
Как вес на золофт? Какие побочки?
Конфиденциальность• 21 января в 18:17
Ответ дляЯнка-угомонись
Как вес на золофт? Какие побочки?
Спочатку гралися з дозами, була сонливість, але зараз все ок, виправили.
Конфиденциальность• 21 января в 21:20
А вага у дитини і так була на нижній нормі, тому змін не побачили.
Кучерявочка• 27 января в 08:43
Ответ дляКонфиденциальность
Підкажіть, будь ласка, на якій дозі стало краще і пройшла сонливість?
Сину призначили з 50 мг
Конфиденциальность• 27 января в 09:45
Ответ дляКучерявочка
Сину призначили з 50 мг
Золофт 50, ламіктал 50, гідроксизин 25. Сонливість саме подвійним лакмікталом прибрали.
Кучерявочка• 27 января в 11:32
Ответ дляКонфиденциальность
Дякую! Трохи не зрозуміла механізм, протиепілептичні наче навпаки самі по собі викликають гальмування і сонливість, і гідроксизін.
Можливо, ввійшли в дозування золофту, звикли і сонливість зменшилась. Бо сам золофт вважається стимулюючим.
Що ж, все одно треба починати і дивитись