Пластилин_Колец• 06 января 2025
Потрібен лікар доказовий. Ендокринолог та гепатолог
Щоб оце не призначав той урсольфак в схему ( в мене немає жовчного.. а його призначають)
Добро с Кулаками• 06 января 2025
А как узнать, что врач доказовый? Я просто только здесь читаю, в реальности этого слова не слышу и на табличках не вижу
Пластилин_Колец
• 06 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Я теж не знаю
Але ось в сусідній темі прочитала що урсофальк ніхто закордоном не приймає
Тільки наші чудо лікарі приписують
Добро с Кулаками• 06 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Я теж не знаю
Тільки наші чудо лікарі приписують
Я не знаю про разные диагнозы, но Урсофальком я за год с лишним камень в желчным растворила в 1 см.
ДелиВерка• 06 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Я теж не знаю
Тільки наші чудо лікарі приписують
Я за кордоном, приймаю урсофальк
Подтяжка• 06 января 2025
За кордоном багато чого не приймають. І чергу на операцію по три роки чекають. Надивитесь…..
Нога на ногу• 06 января 2025
Видалений жовчний,теж приймала урсофальк по схемі для розрідження жовчі та відтоку
Пластилин_Колец
• 06 января 2025
Ответ дляНога на ногу
Але ж урсофальк це для того щоб каміння розчепити?
ДелиВерка• 06 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Не обов´язково
Ищу Аленя• 06 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Ні