Ошеламиссимо• Изменено 13 января 2025
Як поєднати роботу і шкільний графік дитини?
привіт!
працююча мама, які працює відділено. не годинку-другу в день, а повноцінно, багато і часто понаднормово.
в дитини в школі уроки до 12, продовжена група до 16-17.
Ви забирали б в 12?
Коли забираю 16-17 - в мене тоді по роботі ок, і через обід їжу встигаю приготувати - загалом все норм.
Коли забираю в 12, а їжі часто нема, бо я від ранку працюю і не маю часу готувати, то друга половина робочого дня проходить в нитті дитини, нервах моїх. дитина постійно випрошує планшет і сидить потім. я або даю (і вона тоді годинами в ньому), або не даю (і або мене дьоргають кожні 5 хв, або просто ниття). Відповідно, я о 18 роботу не закінчую і сиджу вже допізна.
Але, на продовженій групі гуртків нема, діти просто сидять і бавляться.
як робили б Ви? може будуть поради
Ви забирали б в 12?
як робили б Ви? може будуть поради
Трусиковед• 13 января 2025
Хай просто сидить і бавиться. Головне, щоб не голодний. Сидіння в планшеті йому явно розуму не додасть. І ви спокійніше будете
Ошеламиссимо
• 13 января 2025
Ответ дляТрусиковед
де? на групі продовженого дня?
Хома з пастою• 13 января 2025
На группу и на кружки после. Ходит на гимнастику и английский дополнительно.
Трусиковед• 13 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
де? на групі продовженого дня?
Ну так, ви ж написали, що він там бавиться. Вдома так не вийде. Ви заберете планшет,- він буде нити
Я б не віддавала на групу подовженого дня лише в тому випадку, коли дитина може зайняти себе самостійно чимось, окрім постійного сидіння в гаджетах
Ошеламиссимо
• 13 января 2025
Ответ дляХома з пастою
в нас один гурток і то онлайн.
від спортивного дитина відмовилась навідріз
осень харашо• 13 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
в нас один гурток і то онлайн.
Ну то і що ви втрачаєте? Потім будуть гуртки, коли старше буде
Ошеламиссимо
• 13 января 2025
Ответ дляосень харашо
в людей діти по 50 гуртків, а в нас нічого. обідненько))
Морская свинка• 13 января 2025
Забирала бы в 16-17/
Зачем эти страдания и задерганая мать? Ребенок вообще не вспомнит Ваши потуги.
Делайте как Вам удобно
Вилосипедниця• 13 января 2025
Все зависит от уровня вашего дохода. Есть частные школы до 18-19, где дети заняты разными активностями. Есть няни которые водят после школы на кружки, или занимают детей до вечера. Есть бабушки.
Морская свинка• 13 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Если так парит, наймите няню, пусть водит.
Если так много работаете, то можете себе позволить
Морская свинка• 13 января 2025
Ответ дляВилосипедниця
Есть папы)
Вилосипедниця• 13 января 2025
Ответ дляМорская свинка
Есть папы)
Да, но папа чаще всего тоже работает
Морская свинка• 13 января 2025
Ответ дляВилосипедниця
Да, но папа чаще всего тоже работает
Если папа много работает и в семье маленькие дети, то мама, как правило, имеет свободное время на детей)
Ошеламиссимо
• 13 января 2025
Ответ дляМорская свинка
Забирала бы в 16-17/
Делайте как Вам удобно
просто якщо забрати раніше - то є надія, що дитина захоче вийти на вулицю (на продовженій групі не гуляють).
а 16-17 вже темно.
але оце - якщо захоче - є лише іноді)
а 16-17 вже темно.
але оце - якщо захоче - є лише іноді)
Ошеламиссимо
• 13 января 2025
Ответ дляМорская свинка
папа працює, але живе окремо і працює лише на своє життя))
Веселуха Муха• 13 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
де? на групі продовженого дня?
Ну,у Вас один выход и он очевиден
Вилосипедниця• 13 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
а 16-17 вже темно.
але оце - якщо захоче - є лише іноді)
а 16-17 вже темно.
але оце - якщо захоче - є лише іноді)
А по факту сидит дома в планшете, так что сидеть на продленке и общаться с одноклассниками, делать домашку, не худший вариант. При школе должны быть кружки.
Без образів• 13 января 2025
Если нет помощников, и вы одна с ребенком - оставляйте на продленке, вечер проводите вместе и качественно. У моей дочери последний год сада - танцы и развивающие занятия на 18, муж работает из дома, я веду уроки тоже дома, с трех до семи, иногда есть окошки, крутимся все по очереди - кто-то из сада забирает, кто-то отводит, кто-то забирает. Благо, все по близости. Иногда подключаю старшего сына (11 Кл), конечно, если он сам свободен, т к есть спорт и репетитор.
Дама с заначкой• 13 января 2025
Ой, не заздрю, як згадаю... Крутилася, як могла. А зараз в дитини друга зміна. Йде додому - вже темно. І директор відповідає - не подобається, змінюйте школу. Все Ваші проблеми
А я з косою• 13 января 2025
Я так само працювала і дитина сама обрала бути на продовженому, бо сидіти вдома як миша де мамі потрібна ідеальна тиша їй було не до вподоби. І да,в мене ниття ніякого не було, там погляду вистачало, щоб вона не заходила в кімнату, як тільки попустити то теж починалась велика опера.
Зроблено у 80-х• 13 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
в нас один гурток і то онлайн.
Не догоняю кружков онлайн
Зроблено у 80-х• 13 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
а 16-17 вже темно.
але оце - якщо захоче - є лише іноді)
а 16-17 вже темно.
але оце - якщо захоче - є лише іноді)
Я все же за какие-то кружки лишь бы не дома и кто-то был занят ребенком
...аяприкольная• 13 января 2025
Оставляла бы в школе до 16-17. А там вообще ни одного кружка? Обычно в школах много всего есть. Еще как вариант найти кружки рядом и со школы сразу туда вести. Я сына забирала перед продленкой, но у него каждый день или кружки онлайн дома были или в нашем же доме в детском центре
Ошеламиссимо
• 13 января 2025
Ответ для...аяприкольная
а які були кружки онлайн?
...аяприкольная• 14 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
а які були кружки онлайн?
Шахи, програмування, англійська, пізніше польська. Шахи безкоштовно в місцевому клубі, програмування з 6 років scratch в школі code club, там набір 2 рази на рік, безкоштовно. Англійська і польська шукала репетиторів на buki, щоб були студенти, не дорогі і завзяті