Шкала Радощів• 13 января в 12:36

Ошибка на работе

Я ошиблась и на меня наорала начальница. Думаю, если увольнять надумают, нужно ли мне 2 недели отрабатывать?
Ошеламиссимо• 13 января в 14:52
Ответ длябуреЛОМКА
А штрафы за чей счёт?
за счет предприятия.
УжеВотДа• 13 января в 14:59
Ответ дляШкала Радощів
я бухгалтер, напартачила з грошима)) кричала просто як ненормальна, якщо чесно. Хоча ніяких штрафів від цієї помилки не буде
Головбухи всі нервові
УжеВотДа• 13 января в 15:01
Ответ дляЇжак в панчохах
При зарплаті 30 тис. багато помилок неприпустимі. Мало накричати, я б звільнила. Не хочете працювати нормально - звільнить місце.
30тисяч, Боже, яка розкіш
Їжак в панчохах• 13 января в 15:08
Ответ дляУжеВотДа
30тисяч, Боже, яка розкіш
Питання не в зарплаті. Такі працівники будь-кого дратують. Толку з них мало.
Який сенс сидіти і клепати помилки? Піди сядь, де від тебе нічого не залежить і ти нікого не підводиш.
УжеВотДа• 13 января в 15:09
Ответ дляЇжак в панчохах
Вы робот и никогда не ошибаетесь? Надеюсь, вы не чей-то начальник.
Їжак в панчохах• 13 января в 15:11
Ответ дляУжеВотДа
Ніколи і багато, між ними велика різниця. Перечитайте пости автора.
УжеВотДа• 13 января в 15:13
Ответ дляЇжак в панчохах
6 мелких ошибок за много лет? Это ни о чем. Все мы можем опечатался, набрать не ту цифру, не заметить правильный гол, сбить колонку в Экселе. Спокойнее надо быть
Їжак в панчохах• 13 января в 16:15
Ответ дляУжеВотДа
Уважніше треба бути.
Пост 6 ’звичайно не перша, було багато маленьких помлок дрібних. Я вже 6 років працюю´
Але ви праві, спокійніше треба бути. Не кричати. Просто звільняти. За багато помилок протягом 6 років. Це в будь- якого керівника терпець закінчиться.
автор Шкала Радощів • 13 января в 17:25
Ответ дляЇжак в панчохах
Уважніше треба бути.
Ну, керівник знає про 3-4 помилки за весь час)). Одна та, що штраф був я писала, і кілька раз невчасно звіти подала. В 99%сама бачу, виправляю. Я не дуже уважна. Але згодна, я б сама такого працівника як я б не тримала. Але грошей немає у компанії, економлять. На таку зп тяжко буде працівника найти
буреЛОМКА• 13 января в 17:48
Ответ дляШкала Радощів
не знала, що це така велика зарплата. Але мені всеодно. Я б сама давно звільнилась, але тримає те, що дитину плануємо з чоловіком. Тому сиджу тут...немає сенсу нове щось шукати
Тоді скажіть як ви плануєте сидіти в подібному стресі вагітною?

Я якось теж планувала потім зрозуміла що на роботі часто стрес
автор Шкала Радощів • 13 января в 21:50
Ответ длябуреЛОМКА

Ви звільнились з роботи як почали планувати вагітність? Я просто теж би хотіла, але я як в заручниках. Звільнитись не можу, бо нову роботу шукати під час планування вагітності - стресс. А чоловік категорично проти мого безробіття. В його розумінні жінка має постійно працювати. Тільки в декреті можна не працювати. А якщо поміняти роботу - відразу ж перейти на нову з наступного дня.
Ласкове телятко• 13 января в 21:53
Ответ дляШкала Радощів
Так шо там за помилки?
автор Шкала Радощів • 13 января в 22:01
Ответ дляЛаскове телятко
Так шо там за помилки?
Невчасно подала податкову, кілька раз невчасно здавала звіти.
Всі інші помилки я сама знаходила і підправляла( могла не на того контрагента платіжку провести в базі, дату невірну проставити і т.д)
Ласкове телятко• 13 января в 22:13
Ответ дляШкала Радощів
Звіти здає головний бухгалтер, 1 податкова при нинішніх штрафах у 2%-то ’ ніочем’ . Провести платіжку не на того контрагента в базі, то теж фігня, якщо це не потянуло наслідки. Не бачу сенсу придираться. Якщо що то я головбух зі стажем 24 роки.
Ласкове телятко• 13 января в 22:14
Ответ дляУжеВотДа
Головбухи всі нервові
Да ладно. Я взагалі псіх. Так всім і кажу, що я псіх, тому нянчіть мене і не бісіть.
Ласкове телятко• 13 января в 22:15
Ответ дляЇжак в панчохах
Від помилок в бухгалтерії не застрахуватися. Це анріал.
Ласкове телятко• 13 января в 22:17
Ответ дляШкала Радощів
Я б прискіпливо роздивилася такого чоловіка. Дитина це така розкіш і сюрприз, що не знаєш, коли вийдеш з декрету. Дай Бог, щоб дитина родилася здоровою.
НЛОша• 13 января в 23:22
Ответ длябуреЛОМКА
Круто что вы к этому так относитесь
Зарплата обязывает и плюшки.