Кастрюлька• 13 января в 17:03

Порадьте марку пральної машини.

Хочу придбати пральну машинку, думала самсунг, а в фокстроті порадили незнайому марку hair. Чи краще bosh. Порадьте з досвіду
ТихоЯ• 13 января в 17:04
Самсунг, Веко
У них 3 года гарантии, в самсунге + 10 двигатель или барабан, забыла уже
Дама_с_караваем• 13 января в 17:04
лджи
Чижик Пижик• 13 января в 17:09
Ответ дляТихоЯ
Самсунг, Веко
Двигун. Майстер казав, що це те, що на 99,9% невбиваємо в любій пральці
Обстановщица• 13 января в 17:19
Самсунг або лж
Обстановщица• 13 января в 17:20
Хотя подивилась ваш Heir, в Комфі на нього 25 років гарантії 🫣
Я не в теме• 13 января в 17:57
мне елекролюкс ..ван лав
Шикаю і викаю• 13 января в 18:20
Лыжи, с жуткой водой пашет 17 лет, стирает ооочень тихо,стоишь рядом не слышишь
Позитивна• 13 января в 20:17
Тільки самсунг. Мала індезіт, самсунг і зараз лж, у приятельки живемо влітку, там електролюкс.