Горлаю зрання• 13 января 2025
Как вы готовите говядину?
Кроме гуляша, беф бургиньона, фрикаделек, макарон по-флотски. Что-то все надоело(
Потребую апгрейду• 13 января 2025
запікаю в рукаві. Але беру не дуже стару говядину або й телятину. Інколи просто відварюю.
Запароленое одеяло• 13 января 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
з вирізки роблю відбивні.
Вырезку отбиваете? Ту, что по 700 грн кг?
Наполеон Бонапарт• 13 января 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вже нема по 700.
Я сало купувала на тому тижні, то вже було 699
Запароленое одеяло• 13 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вже нема по 700.
Перед Новым годом на столичке была 700-800. Сало всегда на столичке около 600, которое типа генеральское называют
ЯспАкойнаЯ• 13 января 2025
Ірландське рагу з темним пивом. Можна просто в сметані запекти, теж смачно.
Наполеон Бонапарт• 13 января 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я хоча і Києві, але на Столичку не їду, жодного разу не була там
Наполеон Бонапарт• 13 января 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
З різдвяним пивом
Запароленое одеяло• 13 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я рядом живу просто, мне нравится этот рынок
Місячне Сяйво• 13 января 2025
Обсмажую на сильному вогні м´ясо маленькими шматочками, туди цибулю чверть кільцями, спеції на ваш смак, я додаю чорний перець, іноді білий. Гречку зверху, води 1:2 і в духовку на годину.
Роблю азу.
М´ясо шматочками як мізинець, обсмажити, картоплю такими ж шматочками, теж обсмажити, цибулю кільцями обсмажити. Викласти в казан шарами, і тушкувати на маленькому вогні. Як тільки готове, додати кілька штук тертих солоних огірків, томати кружальцями або томатний сік, або тлмаьи у власному соку, перемішати і потушкувати ще хвилин 10. Можна додати чорний перець, пластівці чилі.
Роблю азу.
Горлаю зрання
• 13 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Роблю азу.
Спасибо! Приготовлю Азу сегодня
Потребую апгрейду• 13 января 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
так. У нас трохи дешевше -630. Звичайна телятина 360.
Запароленое одеяло• 13 января 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
А для чего вы её отбиваете? Это мясо для немного другого вида приготовления.
Потребую апгрейду• 13 января 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
бо мені так подобається.
Цікавий писочок• 13 января 2025
Ответ дляvisiоп
Тушу в собственном соку. Обжариваю с луком и чесноком, туда масло сливочного, специи и программа тушение в скороварке на 30 мин. ну или пару часов в сотейнике. Для разнообразия иногда делаю с морковью или перцем сладким, или с помидорами.
А як, великим куском чи ріжете на дрібні? І яку частину берете?
Пэрисхилтонша• 13 января 2025
Бефстроганов
Оссобуко
Тушу долго-с черносливом/ с вишнями/ с болгарским перцем и паприкой.
Чили кон Карне любим-можно готовить с чем угодно-свинина, курица, или с фаршем, с говядиной тоже...
Оссобуко
Цікавий писочок• 15 января 2025
Ответ дляvisiоп
Нарезаю поперек волокон, отбиваю, если это не вырезка. Беру вырезку, биток, толстый филей. Но в принципе и заднюю часть можно, но подольше тушить.
дуже вдячна! спробую неодмінно)