Попразендовна• 13 января 2025
Питання по стажуванню
Проходила співбесіду, вакансія адміністратор, менеджер з продажу. Заповнила анкету, менеджер з персоналу розказала про роботу. Графік 9-20, але перед цим стажування. 8-9 днів і в кінці виплатять 4000 стажування, не оформлюють офіційно, офіційно лише після прийняття на роботу. Зміна робочого дня коштує 1100 грн. У кінці пройшла тест на айк´ю, сказали повідомлять результати. Через 5 хв сказали, що чудовий результат і питають, коли я готова пройти стажування.
Це намахалово якесь чи варто пробувати?
Курси іноземних мов. Бо, можливо,так наберуть багато людей, адже я чула, що запрошували на співбесіду у сусідньому кабінеті інших.
Це намахалово якесь чи варто пробувати?