ВсеЧетко• 07 января в 12:39
Від коли мені нараховується зп?
Підписала документи на працевлаштування 10.12.24, 14.12.24 вже вийшла на роботу. Офіс де мене оформляли це лише філія компанії, а центральний офіс в Києві. Вчора отримала наказ стосовно прийняття на роботу, що датується 20.12.24. Тобто мені зп лише з 20 нараховується?
Не танцую- но пою• 07 января в 12:46
Официально с 20.12
А вы работали с 14.12? Если не вся белая зп, то в конверте видимо отдадут за эти дни. Кто ж их знает
Не люблю поэтому зп в конвертах. Только вся белая
Гага Газу• 07 января в 12:46
Ответ дляВсеЧетко
Не дуже
Ну то почекайте, хай хоч місяць пройде) може ви були на випробному і не знали проце?)
Скокмоно - стокнуно• 07 января в 12:47
Біла з/п нараховується згідно наказу. Якщо вам ще будуть доплачувати в конверті, то можуть заплатити за ті дні.
Не танцую- но пою• 07 января в 12:47
Ответ дляГага Газу
Почему месяц?
За декабрь автор должна была получить до 7.01 максимум
Шарашкина контора какая то (
ВсеЧетко
• 07 января в 12:54
Ответ дляНе танцую- но пою
Почему месяц?
Шарашкина контора какая то (
Так, а ще сказали, що оформляють офіційно по трудовій, отримала теж вчора свою трудову, а вона пуста, немає ніяких записів
Не танцую- но пою• 07 января в 13:00
Ответ дляВсеЧетко
Все очень странно
Может у них в электронном виде трудовые ведутся? Я с таким не сталкивалась, уточните
У нас трудовые в книжном формате у всех и запись делается сразу при оформлении, и трудовая хранится в отделе кадров в сейфе. Почему они ее вам отдали непонятно мне
ВсеЧетко
• 07 января в 13:06
Ответ дляНе танцую- но пою
Все очень странно
На в кабінеті пенсійного фонду теж нічого не відображається. Напишу сьогодні у відділ кадрів
Не танцую- но пою• 07 января в 13:12
Ответ дляВсеЧетко
В пенсионном скорее всего отобразится когда они отчет сдадут, после 20.01
А про трудовую да, лучше уточнить
ВсеЧетко
• 07 января в 13:17
Ответ дляНе танцую- но пою
А про трудовую да, лучше уточнить
Дякую)
Пожмаковна• 07 января в 13:21
Ответ дляГага Газу
Так і що, що на випробувальному, платити не треба?
Гага Газу• 07 января в 13:26
Ответ дляПожмаковна
Свята наївність)
Перекус беру завжди• 07 января в 13:47
Ответ дляВсеЧетко
А чому Ви її отрмали? Її оцифрували і повернули?))
Вакцениро Вона• 07 января в 13:54
Ответ дляНе танцую- но пою
Все очень странно
Уже даже в бюджетных учреждениях, ещё года полтора назад, трудовые отдали на руки и ничего в них не пишут, все в электронном виде.
Кофе в лобби• 07 января в 14:17
Ответ дляНе танцую- но пою
Почему месяц?
Шарашкина контора какая то (
Чого це? Я працюю в великій українській відомій компанії. Зп 10 числа ставка, а бонус за минулий місяць аж 18-20 числа. А враховуючи, що каса 3 дні на тиждень, то бонус але 23 +-
Пожмаковна• 07 января в 15:22
Ответ дляВакцениро Вона
Не знаю, в мене в сейфі лежать трудові усіх працівників, більше того, тим хто не мав (у мене діти в колективі, 2000-х років) заводили паперові обовʼязково
Не танцую- но пою• 07 января в 15:39
Ответ дляВакцениро Вона
Ну я вроде как и написала автору, что может быть и такое.
Пописанная парта• 07 января в 15:42
Ответ дляНе танцую- но пою
А про трудовую да, лучше уточнить
после 9 или 10 февраля вообще-то.
Не танцую- но пою• 07 января в 15:43
Ответ дляПописанная парта
после 9 или 10 февраля вообще-то.
За декабрь?
Я не бухгалтер, не в курсе.
Думала они раз в месяц сдают отчет до 20 числа.
Можно написать в спокойном тоне, без ’вообще то’
Я не бухгалтер, не в курсе.