Из Виа-гры• 13 января 2025
Ідентифікаційний код для дітей до 18 років
Сьогодні в шкільний чат вчителі скинули інформацію, про те,що всім дітям потрібно отримати ідентифікаційний код, в іншому випадку з лютого місяця система автоматично видалить дитину (система охорони здоров´я)
Поясніть мені, будь ласка, у дітей не буде сімейного лікаря,чи як?
Ні грама• 13 января 2025
Мій коли останній раз ходив до сімейного після отримання паспорту, вона просила принести, щоб оновити данні
Ласковая_львица• 13 января 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Нет, после получения паспорта, а до этого это нововведение.
И после получения в 14 он вроде указан же на пластике. Но все равно требуют бАмажный вариант везде ))))
Из Виа-гры
• 13 января 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
В моєї дитини теж немає. Закордонний паспорт вже другий рік. Дитина 14 р.н.
Ідентифікаційного теж немає?
Ласковая_львица• 13 января 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Ідентифікаційного теж немає?
Сколько ребенку автор?
Из Виа-гры
• 13 января 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Нашо він з народження?))
Так ось теж це питання цікавить.
Ваша прЭлесть• 13 января 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Таких вимог раніше не було,діти 2006 і 2004 року народження. Для чого їм був потрібен той код?
Даже в 2019 и 2020 не было таких требований
Русланка з гілки• 13 января 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Так ось теж це питання цікавить.
Я зробила десь в 9 років дитні щоб картку відкриті в Приваті. 4 паспорта закордонних - жодного разу код не треба було
Ваша прЭлесть• 13 января 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Ось якраз для закордонних паспортів і була вимога,завжди.
Нет даже сейчас, малому подала на загран, ипн по наличию до 14 лет
Из Виа-гры
• 13 января 2025
Ответ дляРусланка з гілки
В дітей карток немає банківських?))
Не було до повноліття.
Из Виа-гры
• 13 января 2025
Ответ дляIncol
Якщо дитині немає 14-ти її особиста пристуність не потрібна. Подаєте в електронному кабінеті заявку, прикріплюєте копії свого паспорта та свідоцтва дитини, очікуєте на квитанцію №2 - де вказано, що реєстрація здійснена. Записуєтеся в по телефону 0800501007 на конкретний час в електронну чергу до зручного вам місця ДПС - приїздите і отримуєте ваш кодл.
Дуууже вам дякую! 🌺🌺🌺
Из Виа-гры
• 13 января 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Так.
Хочу наколоти губи• 13 января 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Автор, може простіше у педіатра запитати?
Дивно, може, ваша пропустила. Нам дзвонила медсестра, в телефонному режимі додали ці дані, оновили систему для лікарів, без іпн декларації не підтверджує
Из Виа-гры
• 13 января 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Так мене переконують в іншому, що я сама винна, що не зробила раніше, а раніше такого не було.
Не боюся осуду• 13 января 2025
Ответ дляИз Виа-гры
У нас податкової в місті немає,потрібно їхати в інше місто,це і з роботи відпрошуватися, і дитину брати з собою,як я розумію двічі їхати?
Що за правила?Не достатньо свідоцтва про народження?
Да, підписувати декларацію з сімейним лікарем вже треба з ІПН. Два рази вже не треба їздити. Зразу в податковій роблять.
Последний вагон• 13 января 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Так проблема в тому,що їхати потрібно, якби податкова була в місті,а її немає.
ЗАраз роблять одночасно айдикартку и код ІІ, вам потрібно в місцевий ЦНАП звернутись і дитина там потрібна для отримання відбитку пальця.
Не боюся осуду• 13 января 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Дитину брати не треба
Як це?. Дитина заяву підписує. Якщо 14+ їй
Кудесница_с_пургеном• 13 января 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Так вони навмисне мовчать. Якщо не надаєте код, більшість послуг буде платна. Якщо це приватна по нсзу.
В нас ще до 31.12 треба було подати.
Хочу наколоти губи• 13 января 2025
Ответ дляНе боюся осуду
14+ з кодами взагалі-то, вони для ID всі його поробили
Не боюся осуду• 13 января 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Ну нам ІД в 14 робили і код чомусь з бази не підтягнувся. Пізніше поїхали в податкову і зробили собі паперовий.
ГонУрова дівка• 13 января 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Дякую, завтра зв´яжуся з педіатром
ГонУрова дівка• 13 января 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В нас ще до 31.12 треба було подати.
Бліна, зрозуміло
Солоденька цукОрка• 13 января 2025
Ответ дляРусланка з гілки
В дітей карток немає банківських?))
Так код там не потрібен, вони підв´язано до карток дорослих, тільки з 16-ти можливо окрему картку, якщо не помиляюсь.
Краля-Галя• 13 января 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Чому двічі?
Русланка з гілки• 13 января 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Потрібен був, коли я робила років 5 назад.
Солоденька цукОрка• 13 января 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Моій 12-ть, картка прив´язана до моєї, вже років два як відкрила, а код тільки отримала. Але все має властивість змінюватися, он як верифікація в МОЗ дитячих декларацій.
Русланка з гілки• 13 января 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Там писали вище що в моно не треба. Я приваті юніор відкрила, код був обов´язковий і хоч і картка приввязана
Этожзвяздаяегообожаю• 13 января 2025
Сьогодні була в педіатра . Дитині 14+ . Ніхто нічого не просив